Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Noopii,

Noopi ja tez nie zdązylam se położyć pomimo wzięcia tabletekna sen, wczoraj podziałay dzisiaj lipa.

 

jakiś powód ,z elekii cie dopadły coś Cie wybiło, doznałęś jakiegoś zagrozenia , podenerwowania czy samo tak przyszło okropieństwo tez tak mowie często ;) .

Laima Kasiu dobranoc i miłych snów.

 

-- 12 lis 2011, 01:57 --

 

Laima,

Kasiu proszę nie patrz na to, ja jak zobaczyąłm,że mniie to męczy to unikam takich foto chociaz zdarzy sie czasami to raczej uwazam bardzo nawet gazety jesli wiem,że śą jakieś zdjęcia tak oglądam by nie widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra wezme tabsa i zwiewam..tak tahela stało..jak będe w stanie napiszę później dzięki za wszystko...spróbuj może zaśniesz)masz nadwyżki w spaniu)śpisz za siebie i za mnie)..fatalnie mi i telepie mną..nie wiem czy z zimna czy lękow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od tego zaczynam. Od literek, od pisania. Jutro pewnie mi przejdzie. Chociaż biorąc pod uwagę to, że od dłuższego czasu tak sobie o tym myślę, to i tak jestem zaskoczony, że w ogóle się za to złapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks,

Heh i jak tam literki arabskie :lol: ,tez cZasem mnie kręca takie rzeczy lub podbne i później mi przechodiz , ale jak zaczynam to wszystko czytam na jakis temat i dowiaduje sie wszystkiego hihi oj

 

-- 12 lis 2011, 22:56 --

 

brun3r,

widzisz jaką masz dobra krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×