Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarka nie wizycie powiedziała mi,że jestem "trudnym pacjentem" bo wciąż źle i źle.

grrrr..życzę jej samych takich pacjentów

Powinni ci wlepić jakąś karę, że ciągle źle i źle, nie przestrzegasz zasad. Nie no, żartuję :smile:

Wkurzam się sam, moja obecność jest wyjątkowo wkurzająca, a uciec za bardzo nie mogę (bo mi szkoda kasy na wino ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że ludzie potrafią być takimi zasranymi prostakami... Wyszedłem tylko na chwilę z psem i już ktoś wydaje się mieć ze mną jakiś cholerny problem. W ogóle, długi weekend jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a wokoło pełno zataczającej się hołoty, od której czuć alkoholem na odległość :evil: Chyba z tego wszystkiego sam się też czegoś napiję... W końcu jutro święto, więc i tak niczego sensownego nie uda się załatwić... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarka nie wizycie powiedziała mi,że jestem "trudnym pacjentem" bo wciąż źle i źle.

grrrr..życzę jej samych takich pacjentów :evil:

Kasiu, będzie źle dopóki nie rozwiążesz radykalnie swojej sytuacji życiowej. Nikt Ci tego jeszcze nie powiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w pewnym sensie szukamy dziury w całym.

Kluczem do rozwiązania swoich neuroz jest przełamanie się, by wreszcie wstać i wykrzyczeć społeczeństwu w twarz: "Chuj wam wszystkim w dupe. Jestem zajebista/zajebisty, wypierdalać!"

Niektórzy biorą na to leki, inni stosują terapię, jeszcze inni potrafią tak od urodzenie, a ostatnim nie udaje się to nigdy. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, To jaki z tego może być wniosek?

Wnioski wyciągnęły psychoterapeutki: najpierw mnie sprowadziły do parteru, a później wywaliły z terapii. Wróciłem do domu z myślami samobójczymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, No, ale Piotruś, myślę, że tą nieumiejętność należy rozpatrywać w kategoriach trudności. No bo skoro nie umiemy przełamać się no to żaden terapeuta i lek tego za nas nie zrobi.

Więc to dowodzi, że problem jest w nas.

 

-- 12 lis 2011, 10:11 --

 

Sabaidee, To jaki z tego może być wniosek?

Wnioski wyciągnęły psychoterapeutki: najpierw mnie sprowadziły do parteru, a później wywaliły z terapii. Wróciłem do domu z myślami samobójczymi.

To też dowodzi nieprofesjonalizmu tych terapeutek :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×