Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, dobranoc..

 

arla, ;p

 

KURWA mam już dosyć tego zjebanego zycia.... wpizdu siedze caly czas wdomu rozkurwia mnie od środka. wszyscy sobie pija jaraja kurwa żyją normalnie a ja???? siedze przed komputerem jak ta niemota wpizdu jak down (nieobrażając chorych)!! ani pracy ani szkoly kurwa....siedze jak darmozjad w tym domu... TYLKO ABRAMOWICE.....

 

-- 10 lis 2011, 21:41 --

 

NIE tknelem podczas leczenia ani alkocholu ani trawy niC wesele 18-nastki sylwester.... bo wierzyłem że jak bede tego przestrzegal to szybciej sie skonczy ten koszmar!!!!a tu psikus... do zdrowego życia nawet nie dożyje

 

-- 10 lis 2011, 21:42 --

 

NIE tknelem podczas leczenia ani alkocholu ani trawy niC wesele 18-nastki sylwester.... bo wierzyłem że jak bede tego przestrzegal to szybciej sie skonczy ten koszmar!!!!a tu psikus... do zdrowego życia nawet nie dożyje

 

-- 10 lis 2011, 21:44 --

 

Powiem wam coś od serca... Caly czas czekam aż umre dosłownie...... a jak nie umre to przysiegałem już sobie z milion razy że zrobie to w moje 21 urodziny... jeżeli nie zmieni się moje życie, moje myślenie....

 

-- 10 lis 2011, 21:46 --

 

chociaż w głębi serca wiem, że sama smierć nie przyjdzie do tego czasu...w sumie kto wie dobrze by było..miła niespodzianka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×