Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj monne, Mam niewielkie doświadczenie w takich trudnych sytuacjach, właściwie to jego brak. Twoja żona bierze leki ? Może gdy wróci to porozmawiaj z Nią bardzo poważnie, poleć aby ponownie wróciła do leczenia. Tak wiem, to takie proste gadanie z mojej strony... trzymaj się i mocno życzę pomyślnego rozwiązania Twoich problemów !

 

-- 10 lis 2011, 18:46 --

 

( Dean )^2,

Dzisiaj chce umrzeć,dobija mnie wszystko.I nikogo to nie obchodzi.
co się stało ?

 

-- 10 lis 2011, 18:46 --

 

carmen1988,

Pieprzona alergia i równie pieprzona służba zdrowia :why:
nie udało się Tobie dostać na wizytę u alergologa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, dostałam się, ale póki się objawy utrzymują nie chcą mi testów zrobić. Pieprzona służba zdrowia dotyczy niemożliwości zrobienia w ramach funduszy tomografii zatok w tym roku, która mi jest potrzebna a nie mam 230 zł na zbyciu na jedno badanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, nie leczy się od dwóch lat i leków też nie przyjmuje i nie wiem jak ją nakłonić na podjęcie leczenia uważa że przez leki i przez ze mnie próbowała się otruć obwinia mnie za to. A ja mam schizy że jej nie upilnowałem i tak kółko się zamyka. Dobrze że są leki które mi pomagają tylko jak długo wytrzymam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, Transfuse, w tym cały problem że nie chce nawet o tym słyszeć i dochodzi do ostrych słów przy takim temacie że chcę ją wykończyć. A ja na razie czekam i leczę się sam na moje lęki. Mój psychiatra namawia mnie na psychoterapie ale jeszcze się waham nie jestem gotowy o tym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, Transfuse, zwlekam z dwóch powodów boję się że coś na kłamię albo nic nie powiem a drugi nie chcę z NFZ a na prywatnego nie mam po prostu kasy 100 za wizytę do psychiatry płacę ale mam do niej zaufanie i dobry kontakt. /ta u której się leczę/ A cały dom na mojej głowie i dwoje dzieci. Nie jest to wszystko takie proste. Dzięki za wsparcie bardzo mi się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, nie wiem jeszcze nie potrafię mam: duże poczucie winy, niską samoocenę, natrętne myśli, lęki, dzięki lekom normalnie funkcjonuję. Jak by nie one to bym miał jazdy jak diabli. Wiem że tak się długo nie da czekam do wiosny. Jesień i zima to dla mnie najgorszy możliwy okres bardzo źle na mnie dział brak słoneczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×