Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpuszczę zajęć.Ambitnie do tego wszystkiego podchodzę.

 

Laima, straszna dziura, nie powiem :oops:

Na pewno nie większa niż moja.

Nie musisz mówić .Myślałam ,że masz tak miasto zapchane.

Znam ten ból.Ja muszę dojść do przystanku i dojechać,a autobusów mało,pociągów wcale.Jak się ruszyć z domu to pół dnia stracone.

 

Zapytam inaczej.W jakim mieście studiujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, podobno mam wyczucie koloru,dobry gust.Poza tym,nie wiem,okaże się jak będę miała praktyki w drugim semestrze.Niby postawy mam,a resztę można się nauczyć,nawet powinno nauczyć bo zasad jest dosyć sporo które trzeba znać.

 

Mam 40 km,ale wynajmuję pokój bo week nie mam połączenia.

Tak,kuj-poj. Włocławek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Laima, na tvp2

 

-- 10 lis 2011, 20:58 --

 

powiedzcie mi czy wam się nie chce gadac ze mnae przez to, że pierdole glupoty czy poprostu to przypadek ze jak sie gdzieś odezwe to nikt nie odpisuje?? (oprocz zabaw w skojazenia itp) czytam już od paru godziny różne tematy tu na forum a nie potrafie się odezwać żeby z wami normalnie pogadać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Laima, na tvp2

 

-- 10 lis 2011, 20:58 --

 

powiedzcie mi czy wam się nie chce gadac ze mnae przez to, że pierdole glupoty czy poprostu to przypadek ze jak sie gdzieś odezwe to nikt nie odpisuje?? (oprocz zabaw w skojazenia itp) czytam już od paru godziny różne tematy tu na forum a nie potrafie się odezwać żeby z wami normalnie pogadać.....

Nie przejmuj się, mi też się tak czasami wydaje.

 

-- 10 lis 2011, 21:16 --

 

Aaaa, widzę, że nie mnie jednemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, miło mi ;)

Zmęczonyyy, heh

 

ja czuje że straciłem to coś co kiedyś miałem z rozmową z ludzmi. Zawsze jak za bardzo chce to wszystko pieprze....... jak gdzies prowadze jakaś rozmowe na forum to zawsze gadam o tym co mi nie pasuje ble bleble... chyba nie potrafie kogoś wysłuchać zawsze wtrancam w cos siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×