Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochani ja dzisiaj spotkanie z koleżanką, teraz był kolega i jeszcze jeden kolega ma przyjść mamy oglądnąc film z neta, ale odwołam bo dalej mnie boli i mam 37 i 5 kresek po tym wyrwaniu i żadne filmy nie są mi potrzebne. Ja się na dzisiaj poumawiałam z wieloma ludźmi, których dawno nie widziałam i teraz odwołuję wszystko ech, ale jedną koleżankę zaliczyłam ,do drugiej muszę się odezwać ,ze przepraszam ,ale nie dałam rady i do jeszcze jednego kolegi oddzwonić ,ze też przepraszam. a do jednego kumpla już oddzwoniłam ze przepraszam bo nie odebrałam telefonu i jeszcze oczywiście oddzwoniłam do Jacka ze tez przepraszam a wczoraj był skype i gg z dwoma kolegami z Anglii i Irlandii, ale Polacy tylko wyjechani .I tęsknię za moja przyjaciółką ,która tez mi do Anglii uciekła :twisted::evil::twisted:.

Czasami sie zastanawiam dlaczego ludzie się do mnie odzywają jeszcze i opieprzają ,ze się martwią o mnie jak nie odbieram telefonów, w poniedziałek mam jazdę znowu wracam do prawka jazdy a we wtorek jazde z szefem szkoły poszłyśmy z koleżanką i poprosiłyśmy o zmianę instruktora ten tylko gada od początku ,ze mamy dokupić godziny i robi nam tygodniowe przerwy miedzy jazdami tak ,ze po tygodniu człowiek jeździ jakby znowu pierwszy raz siedział za kierownicą.

Mnie to tak zdołowało,ze chciałam rzucić to prawko całkiem ,ale pogadałam z kumpelą okazało się ,ze to nie ja jestem taka kiepska tylko gościu kombinuje żeby dodatkowe godziny mieć, poszłyśmy razem do szefa szkoły i poprosiłyśmy o zmianę instruktora. Ja będę jeździć z szefem teraz bo chce sprawdzić co umiem i co mnie ten gościu nauczył. A chcę to skończyć w tym roku bo od nowego zasady zdawania się zmieniają a nie że gościu będzie mnie woził raz w tygodniu i robił sobie jaja albo uczy albo udaje ze uczy.

A teraz siedzę i pisze na forum kochani a i paznokcie mam nowe niebiesko czerwone, dzieło koleżanki żelowe.

Płacz dzisiaj tez juz był bardziej z bólu psychicznego niż fizycznego, ale mozna powiedzieć ,ze się zlały te bóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, Jej ulubioną "maskotką" są kafelki w kuchni, cieszy japę do nich najbardziej:))

 

 

 

A baleronik jest to fakt, nie ma jeszcze 2 miesięcy i way już 6 kg :mrgreen:

 

A długa jest bo synek mojej koleżanki niedawno jak miał dwa miesiące też tyle ważył, ale jak się urodził to ważył 3,800 i był duzy i jak miał te 6 kilo to tez był długi a gruby w ogóle a teraz go juz z miesiac nie widziałam i dostałam ochrzan w niedziele przez tel. ,ze sie nie odzywam a martwią sie czy zyję, w sumie to miłe bo koleżanka ma i prace i męza i małe dziecko a jeszcze do mnie dzwoni i mowi ,ze się martwi, ale ona w swoim czasie też swoje przeszła i przecierpiała.

 

-- 09 lis 2011, 19:08 --

 

Kasia nie moge wyskakuje mi na komórce brak pamięci jak chce zdjęcie zrobić a mam wykasowane zdjecia i to samo z SMS, nie wiem dlaczego , bo sa wykasowane, musze isć do operatora żeby mi jakos coś poprzestawiał w telefonie bo nie wiem co się stało, bez sensu bo niie mogę esków wysyłać ani zdjęć, moze jutro podeśle jak to załatwie.Dzisiaj juz mi sie nie chciało z tym zębem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostrzenica też była zawsze tłuściutka.Miała 6 lat to ważyła 30 kg,teraz ma bez m-ca 7 nie wiem ile,ale jest bardzo wysoka.Na bilansie miała,że co do wieku przekracza wzrost i wagę.Uwielbia smacznie pojeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

ale krótkie mam nie długie , bo długie przy sprzątaniu pekaja i rosną szybko a takie mam na dłuzej , kumpeli tez płące tylko mniej niz kolezance więc sa i na dłuzej krótkie . Mam kwadratowe nie zaokrąglone , french taki granatowo niebieski i czerwone takie coś pod tym frenchem niebieskim.

Tipsy sa przeźroczyste nałożone , nie mleczne i chyba te przeźroczyste lepiej wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Urodziła się 60 cm, więc teraz to pewnie z 62-63 ma.

 

samara22, Kafelki mają taki abstrakcyjny wzór, w intensywnych kolorach i od początku prawie się w nie wgapia, a teraz próbuje już do nich coś tam gaworzyć. najlepsza zabawka.:)

 

-- 09 lis 2011, 21:21 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka,kręci mnie ze dwa trzy tygodnie przeziębienie czy grypa ,a nie mam przy tym gorączki.Już zaczęło mnie to wkurzać. Wolałabym,żeby mnie rozłożyło i ciągu tygodnia przeszło,a nie tak ni to chora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×