Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

O to widzę, że mieliście wesoło, dzięki że o mnie pamiętaliście i jednocześnie przepraszam, że się nie zjawiłem, ale po prostu miałem już wcześniej inne plany na ten dzień i nie wyrobiłem się czasowo.

Mam nadzieję, że następnym razem się zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo carlos niespełna kwadrans temu się zalogował na forum. :P Ale może zdalnie ze smartfona. Interesuje mnie Guzik, która udała się w kierunku Świętojańskiej, aby się napić i słuch po niej zaginął. :lol:

 

Żyję, żyję. Wczoraj jeszcze oglądałam Piłę 7 - Flaki na ekranie!

Proszę nie wyśmiewać problemu trzona. To jest poważna sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Aga :)

 

Ram, ja chętnie bym się powałęsała na spacerku, ale wpierw może na kawę? Może napisz coś o sobie, bo tak zupełnie z obcym człowiekiem to strach gdzieś iść, tym bardziej do lasu ;)

 

A adrenalinki nie lubisz?:)

 

Adrenalinki nie ale adrenaline taaaaaaaakkkkkkkk!!!!!!!!!!! ;-)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 roki, trochę hipo...(jak to sie pisze), trochę nerwusek, płeć męska, chociaż jak na nią to zbyt wrażliwy (ale nie gej:)), postura szpilkowata:), 182-3cm a o tych lasach, to tak palnąłem. może być i morze, w 3m mamy przecie wsiego mnogo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , sporo czasu jak dla mnie nie mialam dostepu do neta bo mi laptop wysiadl i poki co mam chwilowo bo mezus przylecial ze swoim . U mnie jak to bywa ze zmiana pory roku i zmiana nastroju ....:/

 

-- 10 lis 2011, 20:07 --

 

Hej , sporo czasu jak dla mnie nie mialam dostepu do neta bo mi laptop wysiadl i poki co mam chwilowo bo mezus przylecial ze swoim . U mnie jak to bywa ze zmiana pory roku i zmiana nastroju ....:/

 

-- 10 lis 2011, 20:09 --

 

Hej , sporo czasu jak dla mnie nie mialam dostepu do neta bo mi laptop wysiadl i poki co mam chwilowo bo mezus przylecial ze swoim . U mnie jak to bywa ze zmiana pory roku i zmiana nastroju ....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×