Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, taka praca niestety jedna noc w pracy a druga telefony ciągle mnie niepokoiły co usypiałem to znowu ktoś dzwonił a dziś w pracy to samo i ledwie dotarłem do domku a teraz jestem tak zmęczony że nie mogę się zebrać do spania a leki to biorę arkesit 20mg 1 raz dziennie na wieczór od 30 dni leczę się na lęki z dnia na dzień jest lepiej a rano to mam zwałę jak diabli ledwie do auta dochodzę ale w czasie dnia się rozkręcam i potem jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie mam ub. zdr (nie zgłosiłam uczelni), a muszę mieć, bo za niecałe 20 dni idę do kliniki pod nóż, a w tej robocie ponoć umowa o pracę jest. Pracowałem w tej branży, masakra, nieustanny kontakt z ludźmi, mega stres, nie dam rady. Z resztą, nie wiadomo jakie będą wyniki tej jutrzejszej rozmowy. Boję się, może stchórzę. :bezradny:

 

-- 02 lis 2011, 23:11 --

 

tahela, dlaczego płaczesz ? :( Co jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makus1966, To dobrze ,ze sie rozkracasz ja ostatnio taok mam ,że nie moge sie pozbierac niestety, dobrze ,z e na leki Ci pomaga., chodziło mnie i jaks lek nasenny bo ten co wymieniłeś nie ma działania nsennego niestety,Powiem wam jedno pracy w polu przy mojej posturze w Niemczech nikt nie przebije byłam dwa razy i bardzo cieżko fakt jak sie te godziny do kupy pozbiera to jest troche kasy , ale bez reweli pare tysiecy euro tylko za 3 miechy, ale praca bez wolnych dni czasem po 15 godzin na dobę, w deszczu robi sie , 40 stopni cżłowiek mdleje robi sie ogo.lnie nie polecam. Natomiast polecam szklarni8e w holandii to bajka jak ja to pole przezyłam i nie uciekłam tylko zacisnęłam zeby to i ty telefony przezyjesz , chociaz cięzko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makus1966, makus1966,

Najgorzej jak człowiek idzie dopada go lek i robi z sieie głupka bo wygada jak wystraszone dziecko a nieboi sie tej rozmowy jako rozmowy merytorycznie tylko boi sie samej rozmowy , masakra jakas po prostu a wyglada sie przy tym jak wystraszony człowieczek.

 

-- 02 lis 2011, 22:32 --

 

kornelia_lilia,

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, właśnie lepiej żałować że się spróbowało niż że nie byłaś na rozmowie i dasz radę a ludzmi nie przejmuj się i tak im nie dogodzisz najważniejsze to być sobą jak oni nie widzą dasz radę pa pa

Ze zwiazkami jest ta samo lepeij pocxekac az się rozkręci niz kończyc wtedy zanim sie zdązyło rozkręcić

 

-- 03 lis 2011, 00:49 --

 

Je tu kto , czy ja sama tu je :mrgreen:

wychodzi ,ze ja sama jestem szkoda bo cos spac nie moge, jak ja sie pozbieram jutro rano a musze , boję sie codziennie cos brac na sen wczoraj jak wziełam to spałam połowe doby,

a jednak wzięłam przed chwila zobacże co bedzie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, cześć, Kasiu. Jaki dziś nastrój? Wybacz, ale nie jestem na bieżąco.

kornelia_lilia, na moim avatarku jest Mads Mikkelsen jeden z moich ulubionych aktorów. A spotkanie forumowe mieliśmy w 4-osobowym gronie w knajpce w centrum stolicy, więc Cię nie zapraszałem. :D Były śpiewy i grzany miód pitny z przyprawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×