Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, daruj sobie to "wypada - nie wypada". Sam czujesz to najlepiej. Jeśli ktoś nie chce to trudno mu się narzucać, a może jest tylko chwilowo zajęty - sam się odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

a jesteś pewnien,że nic się nie stało?
teraz już nie...

Sabaidee,

daruj sobie to "wypada - nie wypada". Sam czujesz to najlepiej. Jeśli ktoś nie chce to trudno mu się narzucać, a może jest tylko chwilowo zajęty - sam się odezwie.
tak, masz rację, ale ja mam tak, że martwię się nawet gdy nie powinienem... postaram się poczekać :(

 

Uciekam, miłego popołudnia życzę Wam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, tak, wiem co mam zmienić- mój mały móżdżek. Niestety nie da się wszystkich konsekwencji przewidzieć, zawsze może coś nie spodziewanego wyskoczyć. Może po prostu operację przełożę po 2x. Idę szlochać w samotności.

samara22, mam nadzieję, że chociaż u Ciebie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

Mama mi powiedziała "Przez twoją głupotę" pieniądze idą.Bardzo przykro mi się zrobiło.
Wcale nie !!! Komputer to skomplikowana maszyna, nieraz coś "samo" może się popsuć... Sam miałem ostatnio taką sytuację, ale nawalił sprzęt a nie system... Za wymianę karty graficznej (na gorszą niż w pierwotnej konfiguracji) oraz zlutowanie jednego styku na płycie głównej musiałem zapłacić 260 zł :(

Sam bym sobie tego nie naprawił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja nie śpię choć chętnie bym spał bardzo chętnie uwielbiam spać

Laima, gratulacje ja mam jorczkę malutką ma 2 latka jest kochana ale sam boję się koło niej takie rzeczy robić i muszę iść do fryzjera dla piesków pozdrawiam. Ja ma tez dzieci i czasem im też mówię że przez twoje lenistwo kasa idzie niestety i przykro mi z tego powodu. Ale czasami starsi tez nie dają rady nad sobą zapanować i coś głupiego złośliwego gadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×