Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wierze w zycie po smierci i w reinkarnacje i wiem ze moje zycie jest examinem ktory przejde no matter what...takze nie poddaje sie i walcze o siebie.

Trzyma mnie tez nadzieja ze w koncu naucze sie akceptowac szczescie i bede umiala zyc a nie tylko oddychac. Trzyma mnie moja wlasna decyzja ale i tez milosc od meza i kotow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczucie odpowiedzialności w stosunku do dziecka

i taka choroba zwaną empatią - jak wyobrażam sobie co poczuliby moi najbliżsi gdyby dostali wiadomość, że byłam i mnie nie ma i wcale tak być nie musiało to... wtedy dopiero miałabym ochotę się zabić, tym razem za karę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie przy zyciu trzyma jedzenie. Kiedy jem czuje się rozgrzeszona z faktu, ze akurat wówczas nic nie robię. No bo przecież kiedy sie je, to sie je, a nie robi cos innego :smile: . O i jeszcze malutka nadzieja, ze kiedyś moze znów bedę robiła wszystko szybciej i sprawniej, a moje dziecko wyrosnie na innego człowieka niz jego mama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

nie tchórzostwo tylko instynkt zycia , który jest najsilniejszy, silniejszy podobno od wszystkiego innego, to dzięki niemu powstała cywilizacja, ludzie mają coś takiego jak mózg, który daje inteligencje a po to by zycie było łatwiejsze powymyslali rózne rzeczy żeby łatwiej było przetrwac, instykt zycia mają tez zwierzeta, ale one na tym koncża , nie mają pieknego um mysłu, gdy zostaje zaburzony instynkt życia jest to pogwałcenie najsilniejszego prawa natury, smobójcy maja najwieksze zaburzenie jakie mozna mieć, sama miweam rózne dziwne mysli, ale zdaje sobie sprawe,że to nie jest do końca normalne, przy zyciu trzyma nas wszystkich tak naprawdę zycie gdy instykt zycia zaburzy sie tak bardzo,ze przestaje nas pchać naprzód, niektórzy z nas sie zabijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna piosenka o zagubionych ludziach samobójcy co do konca wierza w cód sami sobie wciąz na złość...

 

nie pytaj mnie co znaczy ból nie pytaj mnie co znaczy krzyk, ja swoim strachem dziele się, juz tylko z nocą nawet w dzień

 

-- 24 lis 2011, 15:22 --

 

tahela, dobrze powiedziane :roll:

życie po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×