Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, raczej nigdy nic nie planuje xxdm ale film w tv zapewne obejrze ;p latam po necie jak tornado ;p u mnie to jak zwykle tak "bezpluciowo" po 13 godzin na kompie i nic ciekawego xd

cos na temacie "siema" było gorąco. Lekkie wymiany poglądów.. a tak to nuuuuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, fajne ;) dzieki

co wyczytalem o moim leku hehe

 

"Kwetiapina jest czasem stosowana jako lek gwałtu , powodując osób do utraty przytomności przed seksualnym atakiem, zwłaszcza gdy jednocześnie z alkoholem." WYstarczy że się upije moze mnie jakaś dziewczyna oczywisscie zgwałci xddd to dlatego stryjek mowil zeby nie pic ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedział bym tego bo sam na sobie się nie przekonałem. lecze się tym lekiem od poltora roku a mam 20 lat. 18-nastki, urodziny, wesela a ja nie piłem, i nie pale trafki. musze coś żartować żeby nie zwariować ale jak zwykle mi to nie wychodzi

 

-- 02 lis 2011, 20:47 --

 

samara22, nie no przepraszam naprawde

 

-- 02 lis 2011, 20:48 --

 

samara22, nie słuchalem juz lookam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, gdyby skutki uboczne leków, które biorę były rzeczywiście takie jak na ulotkach od nich, to pewnie po pół roku brania byłbym dzisiaj łysym impotentem z wrzodem na dwunastnicy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ale fajna nuta Hero chyba ja slyszalem kiedys. kozak nuta ;d lubisz jakies piosenki z polskiego hh

 

-- 02 lis 2011, 21:27 --

 

makus1966, juz sprawdzam. e tam staruszek odrazu. ja mam 20 lat a znam na pamieć niektóre piosenki Krajewskiego czy Anny Jantar ;d

 

-- 02 lis 2011, 21:27 --

 

makus1966, cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×