Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

polakita, W necie online można też coś fajnego wygrzebać. Pogorzelisko widziałam na kinomaniaku.

właśnie jakoś nie jestem obcykana w tych stronkach z filmami, ale poszukam :)

PS zaklepałam wszystkie filmy Sabaidee, ale po obejrzeniu mogę przekazać kolejnemu chętnemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, w sieci można obejrzeć jedynie filmy, które w Polsce wyszły na DVD, do których jest albo lektor albo profesjonalne polskie napisy. Ja do wielu swoich filmów współpracowałem przy robieniu napisów, czasem ściągałem np. film z rosyjskim lektorem, wywalałem rosyjską ścieżkę dźwiękową i dopiero dorabiałem napisy. Tak było np. z filmem Wdowa z Wyspy św. Piotra z Juliette Binoche i Kusturicą. Tych filmów w sieci się nie obejrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś Polskiego ...... Bardzo dobry film .....skłania do refleksji ..... pierwsze 30 minut takie sobie ....

Ale na pewno wart obejrzenia!

 

Trzy minuty. 21:37

 

http://www.filmweb.pl/film/Trzy+minuty.+21+37-2010-479730

 

i online :) http://www.ekino.tv/film,Trzy-minuty-21-37-2010-PL,23451.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że nikt nie wspomniał tu o Drive! Zostałem oczarowany tym filmem, to nie jest kino akcji jak część widzów nastawiała się na niego i teraz pełno lamentu na filmweb. Bliżej tu chwilami nawet do 'Między słowami'. Sporo krępującej ciszy, bardzo dobrych zdjęć, nawiązań do lat 80-tych i przede wszystkim niezłych kawałków synth-popowych. Piękna, niesamowice stylowa opowieść.

 

And a real hero, a real human being...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrelli, dzięki za zwrócenie uwagi na ten film. Obejrzę na pewno choćby ze względu na reżysera Nicolasa Winding Refn i Złotą Palmę. Reżysera kocham za Pusher I, II, III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś Drive. Duży plus za klimat i duży plus za muzykę; natomiast fabuła bardzo blada. Duńskie produkcje wyreżyserowane przez Nicolasa Winding Refn bardziej mi się podobały, choć to może troszeczkę inne kino.

 

-- 10 lis 2011, 20:35 --

 

KeFaS, O Rozstaniu słyszałem i przymierzam się do niego od dłuższego czasu. W sieci jest chyba jeszcze niedostępny, a do najbliższego kina mam daleko, no i... jakoś nie chce mi się samemu iść. Może uda mi się wyciągnąć polakitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie blisko do kina studenckiego, lecą tam ambitne filmy, atmosfera kameralna, takie miejsce jest dużo lepsze niż gniotowate multikina. Chociaż do multi i tak mam wstęp za free na dwie osoby, czasami wykorzystuję, ale w sumie wolę sobie obejrzeć sam lub z kimś w domu na dużym TV niż iść do multi.

 

BTW. W Szczecinie jest takie kino Pionier, puszczają tam filmy ze starego, przedwojennego projektora, ogólnie kino działa od ponad 100 lat nieprzerwanie, klimat barowy, tylko kilka stolików, zajebiste miejsce, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dédales (2003). film jest luzno oparty na ksiazce luke rhinehart'a "kosciarz"...(zyciem kosciarza kieruje rzut koscia do gry...) o czlowieku ktory cierpi na Dissociative identity disorder

 

"...Bohaterem powieści jest psychiatra Luke Rhinehart, który pewnego dnia znudzony codziennością wziął do ręki kostkę do gry i postanowił zagrać. Wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, za pomocą tego małego sześcianu chciał podjąć decyzję. Od tej pory nieustannie rzucał kośćmi, towarzyszyły mu one wszędzie i podpowiadały, co robić. Zmieniły jego życie, jego świat, stały się filozofią i sposobem rozstrzygania wszelkich wątpliwości. Potwierdziły, iż jeśli pozwolisz, aby o życiu decydował kaprys losu ? wszystko może się zdarzyć..."

 

sa do niego polskie napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa do niego polskie napisy

Mógłbyś podać gdzie są te napisy? Albo przesłać mi je mailem? Filmu w sieci też nigdzie nie widzę, chyba że na torrentach.

Podsumowanie filmu na filmwebie:

Ilość ocen: 1

Ilość osób, które chcą zobaczyć ten film: 3

średnia ocena 1/10

Imponujący dorobek jak na 9 lat od premiery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×