Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie wkurzaja lagodniej mowiac KOBIETY w sklepie ktore zamiast obslugiwac sobie gadaja i pokazuja zdjecia! ja oczywiscie wtedy cos mowie bo mnie trafia mega zlosc i malo mnie interesuje co omnie kto mysli wtedy.

 

Wkurz amnie tlum w sklepie warzywnym gdzie chce spokojnie kupic sobie owoce ale oczywiscie wszyscy sie pchaja wtedy kiedy ja ide dlatego musze raniutko isc...nienawidze przepychac sie przez zapocone cielska , wozki, mamuski i alejki scisle gdzie nie ma zbyt duzo miejsca. Ale co zrobic moj ulubiony wloski sklep!

 

wkurza mnie to ze raz zajze do lusterka i widze bustwo a raz zajze i widze BLEHhhh! , raz widze siebie chuda a raz szczupla a raz grubsza!

 

wkurza mnie ze mi cos wlosy wypadaja a nie moge na to pozwolic bo sa dlugie i piekne, ale wkurza mnie jeszcze ich kolor bo jakos jasnieja!

 

wkurza mnie ze sie wkurzam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko od mniej wiecej czwartku :evil:

 

-- 04 paź 2011, 08:36 --

 

I nadal chodze poddenerwowana delikatnie mówiąc.

Wkurzają mnie moi starzy,którzy wymieniają się swoimi negatywnymi opiniami na swój temat za pośrednictwem mnie.

Jeden nadaje na drugiego ale nie sobie w twarz tylko przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wkurzyło mnie, że panowie hydraulicy nie raczyli mnie poinformować w poniedziałek, że od rana do popołudnia nie będę miała ciepłej wody. :shock:

Ogólnie wkurza mnie wieele rzeczy. Sąsiad, który puszcza głośno muzykę kiedy kładę się spać, popisany blok przez jakichś kretynów, sąsiadka, która myśli że jest pępkiem świata. Niezdecydowanie oraz głupia chęć jedzenia po 18 (ale się nie poddaje i nie jem).

Jeszcze duuużo by wymieniać... Ale skończę na tym. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×