Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Noop ja rozumiem Kasie ja się też rzadko złoszczę , nie u mnie żeby mnie cos porządnie wyprowadziło z równowagi to nie pamietam łatwiej we mnie wywołąć smutek,żal a dalczego mam sie wyzywać a kimś kto mnie nie skrzywdził, krzyczec jeśli mnie to nie denerwuuje, a tak zeby czuc nienawisc to chyba nawet nie umiem, chyba do nikogo nie czułam nigdy tak mi się wydaje przynajmniej

Cóż mam dokładnie tak samo jak Tahela

W ogóle bardzo ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi,no jedynie lęk,panika mnie z tej równowagi wyprowadzają...natomiast ze złoszczeniem się?...rzadko się złoszczę,jak już to na siebie,nie na innych...trzeba naprawdę sobie nagrabić żeby mnie wkurzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

dobrze ,ze przepraszasz czasemw arto w pracyy rzeczowo porozmawiać z kimś przedstawić argumenty niz byc wrednym, chyba rzeczowa dyskusja jest lepsza ,tak myśłe ,ale mysle ze o tym wiesz tylko czasami Ci trudno moze emocje kontrolować a później wyrzut Cie dopada ,

my Cie ne wyrzucamy tylko sie martwimy że bedziesz nie wyspany i zmęczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu na siebie?dziewczyno za co?na siebie?..jesteś dobra,za dobra na ten świat..

 

-- 02 lis 2011, 01:23 --

 

Tak rodziców się nie wybiera..niestety..Asiu droga na początku na darkach bywałaś straszna;) dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

nie pamietam ,ale ja czasami tak mam ze potrafie na początku być niemiłą ,ale dla ciebie , może z abardoz to odbierałęś ja naprawdę nie apmietam i jeszcze straszna no co ty , mnie czasem ludzie odczytują na odwrót zupełnie , moze tak był stawiałbym jednak na moje pokręcone poczucue humoru. Jak coś to przepraszam jeśli uraziłam, przejęłam sie , ja pamietam jak ktoś mie denerwuje z tobą nie mam takich skojazeń, ;) .

 

-- 02 lis 2011, 00:31 --

 

samara22,

jesteś dobra i esteś superr człowiek Kasiu , my ci to mowimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań!Kasiu pamietam jak tu przyszłaś po raz pierwszy..zagubiona ledwo żywa..z czasem odeszłaś od chłopaka,który Cie niszczył!poszłaś do mamy!studiujesz!leczysz się to mało!jestes dzielna!bardzo!i mądra..zobacz ile osiągnęłaś w tak krótkim czasie..szanuje podziwiam szczerze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela nie przepraszaj nie ma za co...jestes słodka..nawet twoje literówki lubie:) mnie nie przykro wychował mnie dom dziecka,było okropnie ale rodzice potrafią piekło dzieciom zgotować..

 

-- 02 lis 2011, 01:40 --

 

Gorzej się czuje to przez te emocje w pisaniu dobranoc buziak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia to przezemnie tak piszesz?źe tak napisałem niefortunnie o braku agresji w Tobie?przepraszam!matoł ze mnie,tak palnąłem..dużo osiągnęłaś jesteś nieobiektywna..znam cię tu chyba najdłużej:) więc wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje ostatnio w dużym stresie,nawet to pisanie męczy ..i Cię skrzywdziłem i źle mi z tym nie umiem pisac nawet jak trzeba..wybacz mi mam lęki muszę się uspokoić..dobrej nocy Kasiu i dzionka wyśpij sie bo smutasz.

 

-- 02 lis 2011, 01:56 --

 

Rozumiem,terapia boli ale wymaga odwagi i Ty ją masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×