Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

 

Też staram się cieszyć z małych rzeczy i teraz zdaję sobie sprawę, że nic nie jest idealne i ja też nie muszę taka być.

Poza tym poszłam na cmentarz, przedarłam się przez tłum ludzi, wytrwałam i to mi sprawiło ogrooooomną radochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

List mojej byłej dziewczyny... teraz dopiero wyszło, że moje złe postrzeganie rzeczywistości zniekształca wiele sytuacji... A może tak na prawdę to jej kolejna gra ? Do końca nie wiem co o tym myśleć, ale ogólnie jest pozytywnie. Ale uważam, że pojęła wiele spraw.

Jeszcze spacer po cmentarzu, dziś taka piękna pogoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej drobną przyjemnością w morzu obojętności i nieprzyjemnych uczuć.

Wyrzutami sumienia?
Jestem od zawsze szczupły, hehe, mogę jeść ile Pan Bóg da :-) I dobrze, bo lubię się obżerać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj sobie zrobiłem pierożki ruskie do tego smietanka sól i skwaruszki, pusciłem (jako ze swieto to zadnego rocka metalu itp tylko cos spokojnego) utwór BIG IRON marty'ego Robinnsa i przy takowym akompaniamencie sobie podjadłem. nastepnie wyczusciłem wszystkie moje szable , misurkę, kolczugę i myslalem o tych rzeczach ktore sprawiaja mi radosc. Dzionek zakonczyłem dobrą perłą chmielową

no ale mialem chwile słabosci bo zdołowała mnie rodzina ale w pore udało mi sięprzywalic jakąś cięzką książką samemu sobie łeb i w akompaniamencie kurwiana do samego siebie szybko mi zeszło.tu mnie boli ze kiedys nie odczuwałem potrzeby łatania dołka sprawianiem sobie bólu teraz to jest konieczność ehhh...

 

ciesze sie ze spokojnie minął mi dzien (z drobym wjątkiem) ze smacznie sobie podjadłem i spedziłem sam w swoim mieszkanku dzionek gadajac z moją narzeczoną która niebawem wróci z czestochowy tutaj do mnie do lublina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miej nadzieje że będzie dobrze. "uwierz w to a tak będzie"

 

"Człowieku dobrze będzie

Choć wiatr w oczy wieje

Szansa maleje

Zawsze mam nadzieję

Podobno matkę głupich jestem wśród nich

Bo wierzyć nie przestanę

A bywa przejebane"

 

-- 02 lis 2011, 13:29 --

 

ja dziś się ucieszyłem bo fajnie my wyszlo 3 wyrazy opowiadania i to tak bez zastanowienia palnelem xD

 

-- 02 lis 2011, 13:31 --

 

"Jej usta przybrały, jak nabrzmiałe sutki napalonej prostytutki." xD

nie ma co będe poeta ^^

 

-- 02 lis 2011, 14:15 --

 

Ludzie czego ostatnio jak gdzieś napisze na forum to zapada cisza??xD

 

-- 02 lis 2011, 14:16 --

 

Liskowic, też jestem z lbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informatyk ma nam kompa robić więc będę mieć godzinę-dwie laby z usprawiedliwieniem :mrgreen:

 

samara22, a mi sprawiło radość zobaczenie Twojego nicka w tym temacie, szkoda tylko że Tobie nic nie sprawiło radości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×