Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse,

miałam na myśli objaw fizyczny,teraz zrobiłam sobie obiadek kotlet,ziemniaki,surówka wszystko bez tłuszczu . ani grama tłuszczu ,zjadłam i zobaczymy, ja mam poważne objawy zołądkowe od zawsze powiązane ze stanem nerwicowym,zawsze mi niedobrze i odbijają się nerwy u mnie na układzie trawienia przede wszystkim, żołądek mnie dopadł od paru dni i wariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

Jacku zwyczajnie tylko na patelni teflonowej takie cuda, normalnie to daję troche oleju lub masła nawet na tę patelnie ,ale w takim stanie jak dzisiaj byłam to podarowałam sobie, w smaku gorszy niz na maśle ,ale chyba bardziej bezpieczny dla mnie :pirate: , na razie jest dobrze w miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse,

robiłam sobie badania kiedyś dokładne ,ale nic mi nie wykryli więc wychodzi,ze to nerwy

 

-- 31 paź 2011, 16:32 --

 

dune,

gołąbki pycha z tym,że kapusta też mi pewnie nie słuzy teraz ale ten ryz z mięsem mniam mniam i sosem pomidorowym Thazek, także wiesz co przezywam to okropne a najgorzej miałam na studiach podczas egzaminu lub w trakcie czekania na wynik to były jazdy, skręcałam sie odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, No wiem jak to jest i też byłem na różnych badaniach nawet na gastroskopii :roll:

teraz już to w miarę opanowałem ale wcześniej...?

Masakra jakaś. Mdłości,sraka i wymioty... Właśnie wczoraj tak miałem ,że mnie tak mdliło a nic na to nie mogłem poradzić...

pierwsze sobie myślałem,że się zatrułem tą pizzą ale mama,tata,siostra i jej chłopak też jedli więc to nie możliwe. :shock:

stwierdziłem,że to jednak przez stres czy coś. Wtedy od razu mnie dusi i w ogóle się nakręcam... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×