Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem ze spotkania w klubie „kulturalny” i było bardzo fajnie :). Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. poznałem rewelacyjnych ludzi. Można się na prawde wygadac i przede wszystkim posluchac opowiesci innych osob. Tylko nie myślcie ,że jest to cos na krztalt kółka terapeltycznego. Normalne luźne spotkanie towarzyskie w świetnym gronie. Polecam na prawde. Na pewno będę na następnym. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dolegało i to bardzo jeszcze rok temu ale przyszedł taki dzień kiedy zacząłem myśleć czy to ma sens takie wsłuchiwanie się w swój organizm,wieczne badanie sobie tętna,dopatrywanie się czy moje narządy pracują poprawnie,przecież tyle razy byłem u specjalistów i wszystko jest ok mówią,aproblem tkwi w głowie.Więc jeśli to moja głowa takie spustoszenie sieje w moim organiźmie to trzeba nad nią zapanować.Pomyśl...to twój mózg odbiera wszystkie bodźce i wysyła odpowiedni komunikat co dalej ma zrobić organizm prawda??Więc tak naprawdę wystarczy zając się właśnie nim a nie pozostałymi częściami ciała i wszystko powolutku wraca do normy....tak było u mnie,nie mogę powiedzieć że jestem super zdrowy ale mam gdzies to że zdrętwieje mi ręka albo zakłuje w klatce piersiowej więc olej to chłopie bo naprawdę pogłębisz się i zwariujesz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, a może tę grypę to też se wmawiasz Andrew? A może boisz się pokazać w kąpielówkach? (zaległości na solarium etc.)

Anyway, każdy chętny jest zaproszony. Piątek godz. 20 jak zwykle, chyba że ktoś ma inna propozycję. Może do aquaparku sięchodzi wcześniej, bo ja wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew, a wyjść z domu na spotkanie w ogóle możesz (takie normalne)?

 

[ Dodano: Czw Lut 15, 2007 11:05 pm ]

a tak w ogole to jarek - idziesz na ten basen? Muszę wiedzieć, bo rzeczy muszę wziąć do pracy ze sobą.

 

[ Dodano: Czw Lut 15, 2007 11:29 pm ]

e, co mi tam. Będę na was czekać przed wejściem do aquaparku o godz. 20 jutro. Andrew, jak nie możesz się kąpać to może chociaż wpadniesz koło 21.30 do bufetu przy basenie?

Dla tych co nas nie znają: mam fioletową czapkę, okulary, którtkie blond włosy i płaszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God damn it za późno przecztałem forum :(.nie miałem co robić w piątek,ale pech!

 

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 8:30 am ]

Hej korres1 daj jakiś kontakt do Ciebie. Chciałem napisać w sprawie , o jakiej mówiłem.

 

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 8:32 am ]

Hej korres1 daj jakiś kontakt do Ciebie. Chciałem napisać coś więcej w sprawie , o której mówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe korres.... :D nie wiem co Ci chłopaki nagadali bo ja poszedłem wczesniej jak zauważyliście...cholera,dali mi zastrzyk wczoraj to jakoś przespałem noc ale rano korres się uśmiechnęła a ja obudziłem się z zaje....bólem no i cała fura środków przeciwbólowych i na usg...no i mam jedną wielką piaskownice w nerach :(:( ale przyczyniłem się do Twojego uśmiechu korres? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×