Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, Zlot, jeśli mnie pamięć nie zawodzi jest po Świętach. :D Poza tym, jeśli zrobione są tynki to samo malowanie to pryszcz. Dziś kupiłem nawet ACE celem zmycia jakichś zażółceń niewiadomego pochodzenia :D Pierwszy krok więc zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się kawy boję odkąd mam lęki że będę mieć zawał..

 

a teraz wyszłam z pokoju i jestem przerażona tym syfem całym wszędzie...chyba będę musiała P. poprosić żeby dał mi zadanie co mam robić bo sama się zadręczę ..a tak spróbuję się skupić na konkretnym zadaniu i nie myśleć o tym że jest syf...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, cóż,wszyscy dostaliśmy piątki bo była wizytacja -wiadomo.Na zajęciach byłyśmy dziś tylko 3 dziewczyny,a tak najwięcej nas było 5 osób z 25 zapisanych.

Koniec stycznia mam egzaminy to będzie najtrudniejsze,zobaczymy jakie wtedy oceny.

Na razie to pestka ta piątka.

 

samara22, pytanie z wczoraj.Nie jestem lubiana w grupie. :( Co do jednej z dziewczyn to wzajemnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, witaj na forum.Skoro czuleś się nieszczęśliwy w związku,to jak najbardziej miałeś prawo,żeby go zakończyć.Proponuję przejrzeć dział"Problemy w związkach i rodzinie".Myślę,że znajdziesz tam wątki,które mogą Ci pewne rzeczy uświadomić,pomóc w zaakceptowaniu sytuacji.Pozdrawiam Cię serdecznie.

 

Dziękuję bardzo za cenną uwagę. Może spróbuję raz jeszcze właśnie w tamtej zakładce naświetlić swoje przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samarko22, odpisałaś Transfuse, a ja przeniosłam jego post do innego działu "problemy w związkach i rodzinie" I teraz nijak ma się część Twojego postu do całości, tak jakbyś pisała w kosmos. ;)

Myślę, że nie masz mi za złe.

:*

 

-- 29 paź 2011, 18:22 --

 

Transfuse, OOOOO.....dobrze, że zacytowałeś wypowiedź Samarki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samarko22, odpisałaś Transfuse, a ja przeniosłam jego post do innego działu "problemy w związkach i rodzinie" I teraz nijak ma się część Twojego postu do całości, tak jakbyś pisała w kosmos. ;)

Myślę, że nie masz mi za złe.

:*

 

-- 29 paź 2011, 18:22 --

 

Transfuse, OOOOO.....dobrze, że zacytowałeś wypowiedź Samarki. :D

 

Oczywiście, że nie mam. Fajnie, że czuwasz nad niesfornymi użytkownikami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×