Skocz do zawartości
Nerwica.com

Magnez ...


Gość KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

chela mag po jednej kapsułce dziennie ale czy to nie za mało?

 

To zależy również od tego jaka jest Twoja dieta,urozmaicona ,zasobna w magnez ,czy raczej uboga? Według mnie bierzesz za mało,ja bym dorzucił jeszcze do chelaMag jakieś 2-4 tabletki Magnefaru B6(najtaniej i najwięcej 120tabl.za 8.80zł w Moc Leków. pl).Radziłbym też brać równolegle do magnezu preparaty z wapniem i witaminą B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj moja dieta jest chyba raczej uboga w magnez a lubię sobie pojeść :-), z tego co mi wiadomo to chelmag jest chyba najlepszy i jeśli miałbym dorzucić kolejne kapsułki to zakupiłbym kolejne opakowanie chelamag:-) co ty na to? A co do wapnia to raczej tego nie biorę z magnezem ale myslałem nad zakupem tabletek musujących calcium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia a jak długo już zażywasz magnez? Ja już jakieś 3-4miesiące i powiem ci że nie zauważyłem żadnej różnicy, a brałem różne i to czasem po 2-3 tabletki dziennie. Od jakiś 2 miesięcy biore chela mag 1 kapsułka dziennie ale zwiększę dawkę do 2 kapsułek.

 

Aaaaaa i jeszcze chciałem zapytać czy bóle głowy (z tyłu) mogą spowodowane niedoborem magnezu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebaele, a myślisz, że sam mg Ci pomoże? Nie wiem, jakieś leki na receptę może bierzesz? Może trochę samą dietę należałoby zmodyfikować i wprowadzić więcej produktów obfitych w mg.

Ja też chyba kupię sobie mg, ale tyle jest różnych opinii co do tych wszystkich suplementów dostępnych na rynku, że człowiek nie mający nic wspólnego z farmacją, gubi się, nie ma pojęcia, co lepsze, a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem od siebie tak,MAGNEZjest tym dla organizmu,czym powietrze dla płuc.Nie obędzie się bez niego!

Jest dla człowieka naprawdę superważny,to tyle i aż TYLE ! Jego notoryczny , przeciągły brak i niedobór może manifestować się wieloma niedomogami i chorobami .Lecz z drugiej strony nie łudżcie się ,że pomoże wam ,delikatnie mówiąc ,w większych problemach psychicznych, czy nawet odczuwalnie uspokoi itp. Radze wszystkim zainteresowanym, BIERZCIE GO !!! ,nawet lepiej go przedawkować niż wziążć za mało,ale cudów w sferze psychiki NIEOCZEKUJCIE.Kiedyś też sie dałem nabrać na ten hath-trick,ale magnez i tak łykam regularnie już kilka lat w sumie chyba nawet bez przerwy.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cierpie na nerwice od X lat ,od 3 biore regularnie magnez ....i moge powiedziec ,ze jego wplyw jest bardzo duzy.Mysle ze duze znacznenie ma regularne przyjmowanie,pomaga odnalezc spokoj,wiadomo ze nie pomoze np na natreten mysli czy jakies lęki, ale ogranicza stres,dzieki niemu latwiej zachowac spokoj..i nie ma sie az tak silnych stanow depresyjnych ,przynajmnniej w moim przypadku

polecam ,tanio ,bezpiecznie ,a kazda mala zmiana w nerwicy bardzo ulatwia zycie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł3 nie wiem jak to dokładnie opisać, nie chodzi mi o skurcze. Miejscami najczęściej jak już leżę w łóżku czuję np: na plecach, na ramieniu, udzie, czasem na szyi jak coś mi pod skórą pulsuję tak jakby tętnica tylko że jest to widoczne gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×