Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Laima to raczej ja powinnam się tłumaczyć, że napisałam niejasno ;) Przepraszam za zamieszanie.

 

Samarko (mogę się tak do Ciebie zwracać? :)) interesuj się wieloma rzeczami, ale wiadomo jak to jest w wieku lat kilkunastu. Wszystko zmienia się w tempie zastraszającym.

Moim głównym zainteresowaniem jest literatura - pożeram książki tonami, czasami nawet rodzice zabraniają mi czytać, bo uważają że zarywanie nocy dla książek jest chore. No cóż ;)

Oprócz tego, interesuję się trochę kulturą Japonii. Inspiruje mnie ten kraj, dzięki zainteresowaniu nim poznałam wielu wspaniałych ludzi.

Jednym z moich zainteresowań jest również teatr. Przez jakiś czas grałam nawet w kilku amatorskich teatrach, ale niestety musiałam zrezygnować. W przyszłym roku mam zamiar zdawać do liceum teatralnego - byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby mi się to udało :)

 

Dziękuję Wam, bardzo :) samara22, a może opowiesz coś o sobie? :)

 

/dopiero teraz przeczytałam mój post... jak ja nieskładnie piszę! Moja polonistka załamałaby nad nim ręce i pokręciła głową z dezaprobatą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc od teraz będę mówić do Ciebie Kasiu :) Jeśli chcesz, również możesz używać mojego imienia, które - w gruncie rzeczy - jest jedyną "rzeczą" które lubię w sobie. Rodzice dali mi na imię Alicja tylko ze względu na to, że urodziłam się w dniu imienin Alicji. Jednak im jestem starsza, tym potrafię odnaleźć w sobie coraz więcej porównań do bohaterki "Alicji w Krainie Czarów". To bardzo inspirujące.

 

Również uwielbiam literaturę fantastyczną! Niestety mieszkam na wsi, bibliotek tutaj jak na lekarstwo, a jak już są, to niestety słabo wyposażone. Jednak nie narzekam, zawsze mogło być gorzej. Kto jest Twoim ulubionym autorem? Jeśli oczywiście takiego masz.

 

Na początku w Kraju Wschodzącego Słońca zainteresowała mnie popkultura. Miałam 12 lat i zaczęłam powoli odkrywać tamtą kulturę - tak bardzo inną od naszej.

Teraz jestem już trochę starsza, zaczęłam interesować się historią i sztuką Japonii, a także literaturą tego kraju. Jak do tej pory, najbardziej zainspirowały mnie japońskie wiersze - haiku. Skoro studiujesz polonistykę, to zapewne wiesz "z czym to się je". :D Był nawet w mojej przeszłości moment, w którym próbowałam pisać haiku, jednak skończyło się tylko na nerwach i straconym czasie. Tak bywa, niestety. Chociaż przyznam się po cichutku, że marzę o tym, by w przyszłości móc pisać zawodowo. Wiem, że to są marzenia typu: "chcę zostać gwiazdą rocka!", ale ciągle pracuję nad moim pisaniem. Nawet dzisiaj brałam udział w etapie szkolnym Konkursu Polonistycznego i teraz czekam na wyniki. Mam nie najlepsze przeczucia, ale może jakoś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wychowałam się na Harrym Potterze ;) To była jedna z pierwszych "poważnych" książek, jaką przeczytałam bez niczyjej pomocy. I również bardzo lubię twórczość pana Andrzeja Sapkowskiego. Co prawda do tej pory przeczytałam dwa tomy "Wiedźmina", ale myślę że gdy nadarzy się okazja, sięgnę po jego książki z entuzjazmem.

 

Bardzo dziękuję Ci za miłe słowa! Powtórzę się, ale to zainteresowanie bardzo wiele dla mnie znaczy :) Cieszę się, że jednak zdecydowałam się odezwać na tym forum.

 

A tymczasem muszę już uciekać.. życzę dobrej nocy Tobie, Kasiu i wszystkim forumowiczom! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

łądne ale oczy demoniczne , mne też sie tak kojarzą jakoś nie fajnie,straszno,ae rysujesz swetnie a wiesz ze rysnki oddają to co w nas siedzi a to takie smutne i demoniczne ,, Kasia tulam bardzo ,to co w tobie siedzi to takie troche przerazajace, chyba oddaje twoje przeżycia

 

-- 28 paź 2011, 22:55 --

 

NewYork,

płacze bo Kasia płacze przez cąły czas po tym co sie dzieje w jej życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś zbiorowe malowanie na forum?:) ja czekam jeszcze jakieś 2-3h i zostanę uwolniona. tylko że już mam problem bo się zadręczam, ostatnio nie jestem w stanie sprzątać, przerasta mnie to...a chcę pomóc..a potem się zadręczam że zrobiłam źle, że nie dokładnie, że powinnam generalnie, że każdy kącik, że każdy okruszek, a jak się zadręczam to czuję że wszystkiego nie dam rady i wpadam w paranoję :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ale to właśnie u mnie jest głębszy problem..bo mi się chce sprzątać. miewałam kiedyś tak że mi się nie chciało ale i tak to robiłam, a teraz chcę, ale ta cholerna niemoc i perfekcjonizm...chciałabym zrobić wszystko na raz, wszystko super dokładnie na 10000% , a to mnie przerasta, jednocześnie nie umiem zrobić czegoś co w moim mniemaniu będzie "na odwal się" więc jak zaczynam robić cokolwiek to wpadam w histerię że to bez sensu, że jestem beznadziejna bo i tak nie zrobię jak bym chciała i zostawiam..nie umiem tego wytłumaczyć ale myślę że to pewien rodzaj natręctwa :(

ryczeć mi się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×