Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

mi pasuje godzina 15:00 - 16:00 w sobotę :) Boże ile wy macie lat ? mam nadzieje, że nie naście hihi :)?

A jak naście, to co? :(

Czy opcja bycia na plaży jest brana pod uwagę? Były chyba takie propozycje. Mnie się zdaje, że jest trochę zimno! ... powinnam zabrać jakiś śpiworek? ;)

Wydaje mi się, że opcja "spotykamy się pod/w Contraście a potem zawsze możemy zmienić plany" jest najlepsza :P Na wszelki wypadek ubierz się ciepło, ale spać tam raczej nie będziemy ;p (trzeba będzie odprowadzic Carlosa na pociąg i narobić mu wstydu na peronie ;> )

Ja raczej zwlekam się po 10.00 z łóżka. Chociaż ostatnio nastąpiło to o godzinie 13.30. Katastrofa!

Dla jednego katastrofa, dla drugiego norma... Już kilka razy mówiłam lekarzowi, że potrafie przespać cały dzień, a on w ogóle nie zareagował...

Aaaaa. Godzina 15.00 czy 16.00?

Miała być 15, ale Mad namieszał :P No bo żadnych sprzeciwów nie słyszałam, poza KeFaSem ;)

Proponuję ustalić, że 15 pod Contrastem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Ja śpię tyle bo dostałam taki usypiacz i chociaż mówiłam że śpię 12h i jeszcze potrafię spać w ciągu dnia mój lekarz chyba nie zrozumiał, że mnie to przeszkadza (wkurza) i wypisał kolejną receptę, której nie wykupiłam. Jea. Na następnej wizycie robię bunt.

 

Mi tam obojętnie gdzie się spotkamy. W contraście są duże stoły i ławy więc nie będzie problemu, aby jakoś razem usiąść.

 

-- 28 paź 2011, 12:57 --

 

PannaZdruzgotana, rozpoznamy się. Wszyscy będziemy kierować się na Mada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trudno się mówi. :D Ja będę jakoś tak prawdopodobnie po cywilnemu, tj. granatowo-białe cichobiegi, granatowa kurtka, granatowe jeansy, włosy na taki krótki, równomierny jeżyk. Możemy ewentualnie ustalić jakieś hasło, sposób podawania ręki potencjalnym przechodniom albo jakąś pozycję, że np. wszyscy będą kucać w kręgu o kształcie pentagramu. :P

 

Em... urocze... A ten po lewej? :P

 

To Zbuczysław znany szerzej jako buka :lol:

 

Guzik to tak trochę jak prof. Trelawney z Harry'ego Pottera. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam napisać jak będę ubrana, ale nie wiem, bo to zależy od tylu czynników (od nastroju po pogodę),

ale jestem średnio wysoką blondynką, na 99% będę miała czerwoną torebkę skórzaną :]

Przed wejściem są kwiatki, ustawmy się po prawej stronie od kwiatków.

A może... hm, niedaleko jest WC, raczej wątpię, by ktoś się umawiał pod szaletem miejskim, może to będzie najbardziej charakterystyczne miejsce? :D

(jest taki wjazd do tych szaletów, taki dla wózków 8) Świry by się tam poustawiały, rozpoznalibyśmy się ;))

 

Z tym hasłem też dobry pomysł, byłam na wielu zlotach i jeśli wcześniej nie znałam kogoś, to pierwsze słowa były "yyyy jesteś z forum?", kilka razy zdarzyło się, że człowiek, którego brałam za swego, był kimś innym, miałam ochotę zapaść się pod ziemie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy ewentualnie ustalić jakieś hasło, sposób podawania ręki potencjalnym przechodniom albo jakąś pozycję, że np. wszyscy będą kucać w kręgu o kształcie pentagramu. :P

To by było piękne, ale raczej nie przejdzie :D

Guzik to tak trochę jak prof. Trelawney z Harry'ego Pottera. :P

Oj, chyba nie... Ona nie ma żadnych cekinów... Ech, faceci, faceci, w ogóle się nie znają :P

 

Ja zostanę przy pomarańczowej spódnicy jako punkt rozpoznawczy, dawno jej nie wyprowadzałam na spacer, a poza tym będę ładnie wyglądała obok Guzika :) (a właściwie Guziczki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie chodziło mi akurat o cekiny, ale o wizerunkową ekscentryczność. ;) Poza tym mówisz o filmowej czy książkowej S.T.? :P

 

Sprawa generalnie ma się tak, że ja, Lady_B, Guzik, carlosbueno, KeFaS i Simpatico1 znamy się z widzenia, więc jak już zobaczycie, że jakaś grupka się formuje to nie ma problemu. Podam Wam detale - ja i Lady to imperator wszechświata i jego laska, Guzik już podała szczegóły, carlosbueno to taki paker, byk 2 metry, Simpatico ma długie włosy i kitkę, KeFaS to taki niepozorny gość, który pod płaszczem ma arsenał psychodelików. :P Poza tym można podejść i zapytać jak Karol ostatnio: "Czy Wy na zlot?" - przecież nie trzeba mówić na jaki zlot, jest nikłe prawdopodobieństwo, że tego samego dnia, w tym samym miejscu i o tej samej godzinie będą inne zloty, np. grzybiarzy, pasjonatów szydełkowania i robótek ręcznych czy zlot AA. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje godzina 15:00 - 16:00 w sobotę :) Boże ile wy macie lat ? mam nadzieje, że nie naście hihi :)?

A jak naście, to co? :(

[

Proponuję ustalić, że 15 pod Contrastem.[/size]

 

NIe chcę nikogo urazic ale nie chcę być 30 letnim dinozaurem w grupie :) :) :mrgreen:

Jestem to od niedawna i tak z ciekawości pytam bo jak macie wszyscy np po 18-20 lat,

to ja do Was trochę nie pasuję :) :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lejla,

Mamy w grupie m.in. osoby 25-30+ lat, i wzwyż. Pasujesz, pasujesz. ;) Na zlotach ogólnokrajowych są ludzie naprawdę z różnych przedziałów wiekowych i wszyscy się świetnie bawią, podobnie jest na oddziałach dziennych - mówię z autopsji. :P

 

Ślicznotka,

Jest takie powiedzenie "Jak Mahomet nie może przyjść do góry to góra przyjdzie do Mahometa", ale nie chce na razie zapeszać i zdradzać szczegoółów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to raczej wszyscy powyżej 20, a 30-letni dinozaur niech nas od razu nie skreśla ze względu na wiek ;) Ja na przykład na co dzień pracuję z ludźmi starszymi od siebie i właściwie to przywykłam do nie zwracania uwagi na różnicę wieku. Nigdy nie było w związku z tym żadnych problemów...

 

Zresztą przy 20-paru i 30-tu różnica już się zaciera, moim zdaniem (osoby z pracy mają po 40 ;) ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×