Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY


mysia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. To właśnie robię. Ale co do psychiatry nie mam przekonania. Koleżanki mama chodziła ale on uważał, że zmyśla. W sumie dziwie się, że go nie zmieniła. Wolałabym terapie. Psychiatra przepisuje leki a te działają jak się je bierze i łatwo się uzależnić a ja wiem, ze jeśli to stan umysłu to być może uda się pozbyć tej przypadłości bez leków. Jak jóż pisałam zapisze sie do psychologa w swojej przychodni i zobaczymy. Zobaczę też jak badania wyjdą. :papa::papa:

 

-- 09 paź 2011, 19:42 --

 

Pomyłeczka. Jak już...Jak się szybko pisze to tak jest... :lol:

 

-- 05 lis 2011, 20:35 --

 

Byłam u lekarza wyniki badań mam dobre :D W poniedziałek idę do psychologa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś jak najszybciej znaleźć dobrego psychoterapeutę i powiedzieć mu o tym co się z tobą dzieje, samodzielne działania moga być trudne, bo jak wiesz bądź nie:) człowiek, który ma lęki ma poczucie odrealnienia i trudno mu spojrzeć na swoją sytuację w sposób obiektywny. psychoterapeuta pozwoli Ci dojść do przyczyn tego co się teraz z tobą dzieje...

 

wiesz ja przynajmniej sobie tak myslę czasem jak jest mi źle, że przyjdzie czas, gdy będzie lepiej, piękniej, bo w życiu każdego są trudniejsze okresy, każdy z nas ma problemy i trzeba je rozwiązywać:) myślę, że spokojnie z tego wyjdziesz tylko w to uwierz i poszukaj jak najprędzej pomocy:) BĘDZIE DOBRZE:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś jak najszybciej znaleźć dobrego psychoterapeutę i powiedzieć mu o tym co się z tobą dzieje, samodzielne działania moga być trudne, bo jak wiesz bądź nie:) człowiek, który ma lęki ma poczucie odrealnienia i trudno mu spojrzeć na swoją sytuację w sposób obiektywny. psychoterapeuta pozwoli Ci dojść do przyczyn tego co się teraz z tobą dzieje...

 

wiesz ja przynajmniej sobie tak myslę czasem jak jest mi źle, że przyjdzie czas, gdy będzie lepiej, piękniej, bo w życiu każdego są trudniejsze okresy, każdy z nas ma problemy i trzeba je rozwiązywać:) myślę, że spokojnie z tego wyjdziesz tylko w to uwierz i poszukaj jak najprędzej pomocy:) BĘDZIE DOBRZE:)

 

Mam okropne opory przed tym żeby się zgłosić do jakiegoś specjalisty... a zanim bym znalazł tego DOBREGO to też pewnie by trochę czasu minęło, dlatego postanowiłem, że porozmawiam z moją panią profesor od psychologii, która jest również praktykiem, więc może mi kogoś poleci, ale... nie wiem czy się odważę.

 

Pozytywne myślenie, znam to i daje to efekty... świadomość tego, że inni też mają problemy, co więcej... mają poważniejsze zmartwienia, niż ja, a jednak dają sobie radę, są szczęśliwi. Wiem, że też mogę być taki jak oni, tylko muszę przetrwać TO. Czasami po prostu są chwile, że nie widzi się innego rozwiązania jak zakończenie tego raz na zawsze'.

 

Trzymajmy się Twoich słów - będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sertralina po 5 latach przestała spełniać swoją rolę...cholernie się boje psychoterapii i nowych leków których nie znam,ale ostatnio tak źle było ze mną kilka lat temu...cały czas lęk,lęk,lęk,natręctwa,lęk od rana do wieczora,na szczęście ze spaniem nie mam problemu...ale od rana znowu jazda...najgorsze jest to,że nic po mnie nie widać,po prostu żyje sobie a w środku jazda bez trzymanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elwe07,Nie bój się psychoterapii..początki są trudne,ale nie warto martwić się na zapas.Leki może akurat okarzą się skuteczne..tak pesymistycznie myślisz...tworzysz sobie dodatkowe lęki uśmiechnij sie:) może jutro będzie lepiej..nie jesteś sama:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, od paru miesięcy męczy mnie drżenie ciała. Jak zginam nadgarstki z wyprostowanymi palcami to drżą, jak zginam nogi, kark, jak podnoszę i opuszczam ręce to drżą mi ramiona. Szukałem w internecie coś na ten temat ale nic nie znalazłem od czego to może być a strasznie mi to utrudnia poruszanie się, podnoszenie czegokolwiek. Dd paru miesięcy zażywam magnez chela mag 1 tabletka dziennie ale żadnej poprawy nie zauważyłem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałbym sprawdzić czy to na pewno coś na tle nerwowym, bo jeśli tak to na pewno jakiś lek z apteki bez recepty mógłby pomóc. Dodam że melisa nie pomaga, zastanawiam się nad zakupem valerin max.

 

A co do wizyty u lekarza to mam obawy bo może być tak że mnie nie zrozumie i wyśle do domu :-(.

 

-- 01 lis 2011, 09:24 --

 

Czy może mi ktoś podać leki bez recepty które mogłyby pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×