Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, nie wiem jednak czy mi będzie w sobotę pasować, najwyżej będę nieprzytomny po nieprzespanej nocy i całym dniu na nogach :P

 

-- Śr, 26 paź 2011, 20:04 --

 

Jeżeli pub nie pasuje to zawsze można iść coś zjeść :D Gdyby było cieplej to na plażę, w sumie można się ciepło ubrać i też może być fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 15-16. w Contraście nie będzie żadnego zespołu, raczej będzie cicho, a żeby pogodzić "naturę" z bliskością wc i beczki z piwem, proponuję ciepło się ubrać i usiąść na tarasie Contrastru - widok na plażę i morze ;)

Ja w Sobotę jak najbardziej mogę się zjawić, tylko pytanie jak się poznamy - ja nikogo nie znam, nie wiem jak wyglądacie, może jakieś transparenty Świrologiczne? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje 15-16 :) To może ustalmy, że 15, żeby już nie było niedomówień. Chyba, że ktoś się jeszcze zgłosi, że tak wcześnie nie może. Póki co - sobota, godzina 15, Contrast - najwyżej przeniesiemy imprezę jak się już wszyscy zbiorą ;) Mogę dać swój numer na PW, jak ktoś poczuje się dzięki temu pewniej ;)

 

Też myślałam o takich transparentach ;D Tylko to mogłoby spłoszyć tych co bardziej lękliwych :( Ktoś ma jakieś pomysły? Ja mogę na przykład ubrać kocie uszy albo/i oczojebną żarówiastą spódnicę i robić za żywy transparent :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- carlosbueno ostatni pociąg ma o 20:30

- Guzik nie ma jak wrócić do domu między godziną 23.20 a 4.40

- Korat wolałby się spotkać za dnia, by około 20 mógł już wracać do domu

- PannaZdruzgotana, carlosbueno, Kiya są za 15-16.

 

My też, zatem oficjalnie ogłaszam wszem i wobec Sobota 29 października, godzina 15-16 (lepiej o 15) pod Contrastem (niekoniecznie w Contrascie, ale to obczaimy na miejscu).

 

P.S. Ja rozumiem specyfikę tego miejsca i stres jaki towarzyszy niektórym przy tego typu spotkaniom, ale mam prośbę - jeśli ktoś już wie, że w tym terminie na pewno nie może, bo wypadnie mu wyjazd służbowy, spotkanie rodzinne, obiadek u teściowej, czy cokolwiek innego, to proszę, żeby nie deklarował się na 100%, bo tylko wych*ja pozostałych. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo, gdyż, ponieważ, lubię tworzyć podsumowania, stawiać "kropkę nad i" oraz mieć ostatnie słowo w dyskusji - w końcu to forum dla ludzi skrzywionych, co nie? :P Wiem z autopsji z poprzednich trójmiejskich zlotów, że deklarowało się sporo pewniaków, a później słuch po niektórych z nich zaginął, dlatego nie chcę powtórki z rozrywki i czuwam jakem Führer nad organizacją. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, :D

Co do tych, którzy się nie zjawiali, podejrzewam, że to bardziej była kwestia rzeczy, które wypadły na ostatnią chwilę/strachu/zrezygnowania czy po prostu czystego lenistwa. Tego nie da się przewidzieć ;)

 

Mam pomysł, mam pomysł! Zróbmy sobie naklejki z nickami z forum i przeklejmy na kurtki/płaszcze :D Albo jeszcze lepiej - pod kurtki/płaszcze i zaczepiajmy każdego przechodnia pokazując mu co mamy pod płaszczykiem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no to może w ogóle z rana się spotkajmy, żeby każdy potem wrócił na obiad do domu? :lol:

 

Jak dla mnie 16 to za wcześnie, mogę ewentualnie ok 18-stej dołączyć, ale wcześniej raczej odpada.

Mam kontakt telefoniczny z Lady i Madem, więc jak coś to dam znać o której będę.

 

-- Cz, 27 paź 2011, 18:11 --

 

btw. Mad, sobota wypada 30-stego, 27 jest dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, chodzi o to, że w sobotę do domu wrócę jakoś rano, piątek cały dzień będę na nogach, więc chciałbym chociaż te kilka godzin sobie pospać, żeby być w stanie gdziekolwiek się potem ruszyć.

 

No i nie róbcie jaj z tymi naklejkami, przecież to nie spotkanie AA :P

 

-- Cz, 27 paź 2011, 18:21 --

 

A dzisiaj przypadkiem nie jest czwartek?

 

ha, faktycznie, mi też się powaliło, błąd Matrixa :P

czyli 29 spotkanie ostatecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mad_Scientist, facet

2. Lady_B, kobieta

3. PannaZdruzgotana, kobieta

4. Guzik, kobieta

5. KeFaS, facet

6. Kiya, kobieta

7. carlosbueno, facet

8. Korat, facet

9*. lejla kobieta

10*. PoCo facet

 

* Wyrażają chęć spotkania, ale niekoniecznie mogą.

 

-- 27 paź 2011, 18:24 --

 

Ja kiedyś nawet chciałem zrobić sobie albo zamówić t-shirt, czapkę z nickiem i jakąś sentencją, ale jakoś pozostało w sferze planów. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, ja mam dostęp do maszyn sitodrukowych na Gdańskim uniwerku, z kumplem planujemy zrobić jakiś biznes związany z produkcją koszulek, więc jak coś to podeślij mi logo, napis czy co tam chcesz to się tym zajmę, jak będę mieć czas. Chciałem sobie zrobić na Woodstock takie coś, bo całą grupą z innego forum tam się spotkaliśmy, ale nie wyszło, za to może niedługo wznowimy produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mad_Scientist, facet

2. Lady_B, kobieta

3. PannaZdruzgotana, kobieta

4. Guzik, kobieta

5. KeFaS, facet

6. Kiya, kobieta

7. carlosbueno, facet

8. Korat, facet

9*. lejla, kobieta

10*. PoCo, facet

11. Simpatico1, facet

 

* Wyrażają chęć spotkania, ale niekoniecznie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja bycia na plaży jest brana pod uwagę? Były chyba takie propozycje. Mnie się zdaje, że jest trochę zimno! ... powinnam zabrać jakiś śpiworek? ;)

 

-- 28 paź 2011, 10:39 --

 

Ja z rana nie funkcjonuję, więc błagam! niech nikt nie wpada na pomysł spotkania przed godziną 12.00.

Do 12 to ja śpię, a jeszcze wypadałoby się, umyć, ubrać, wymalować i dojechać :P

 

Ja raczej zwlekam się po 10.00 z łóżka. Chociaż ostatnio nastąpiło to o godzinie 13.30. Katastrofa!

 

-- 28 paź 2011, 10:40 --

 

Aaaaa. Godzina 15.00 czy 16.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×