Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w takim razie wcześniejszą porę, może 16.?

Może przyszły tydzień?

Oczywiście Gdynia :D

Proponuję Contrast nad samym morzem, łatwo dojść - wysiada się z skm Gdynia Główna i idzie aż do samego morza, i skręca na bulwar (nie na port, przy którym stoi m.in Dar młodzieży czy inne kolosy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, dawno nie wchodziłem do tego wątku a tu proszę, jakieś spotkanie sie szykuje :D .

Ja chętnie się spotkam, tylko proszę was bardzo o danie pewności, że przyjdziecie, bo mam uraz z przeszłości że raz przyszła tylko jedna osoba, a innym razem zostałem totalnie wystawiony do wiatru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień jest już ustalony - sobota. Godzinę powinien zaproponować carlosbueno, jako, że ma najtrudniejszy dojazd.

 

W sobotę w Contraście mają grać Trzy Majtki. Szczerze mówiąc nie brzmi to dla mnie zachęcająco. Wolałabym coś cichszego... I bez szantów ;p Chociaż nie wiem o której mają zacząć, może już by nas tam nie było...

 

Ja w ogóle nie bywam w pubach, więc niewiele znam. Kilka razy byłam w Bluesie, dla mnie może być. No i Cyganeria jest chyba dosyć klimatyczna, ale zgaduję, że ceny kosmiczne... (w środku byłam tylko raz, w celu zakupienia biletu do Ucha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie w niedzielę 30.10 wyjeżdżam także począwszy od przyszłego tygodnia ja odpadam. W tym tygodniu włączając weekend jeśli godzina będzie demokratycznie ustalona z carlosem, i moja pani też się wybierze, to deklaruję obecność na 101%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja bym się wybrał ale fobia do takich grupowych spotkań (gdy nikogo nie znam) :]

 

Tutaj zdecydowana większość ma fobie i lęki ;) Ja też nikogo nie znam i ogółem nawet spotkania ze znajomymi mnie męczą, a tu sami obcy ludzie... Ale sami obcy ludzie, którzy Cię zrozumieją i zaakceptują :) Dlatego uważam, że warto spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, fajnie się poznaje ludzi, z którymi pierwszy kontakt jest przez Internet, ale nie na zasadzie takiego "wymuszonego" poznania jak jakieś tam portale randkowe, itp bzdury, tylko właśnie tematyczne fora dyskusyjne, które skupiają ludzi z podobnymi zainteresowaniami czy problemami.

Poza tym, jeżeli będą Lady i Mad to jest gwarantowana pozytywna impreza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×