Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

haha sporą część :mrgreen: ale wiesz jakie to stare wszystko..po babci..co by nie robić w tym pokoju i tak było brzydko przez tę tapetę..P. się wziął i za 3 dni będzie ładnie :105: pójdzie do pracy to jeszcze kupimy nową kanapę, trochę pierdołek i będzie przytulnie, tęsknie za przytulnym mieszkaniem strasznie.. :105:

a w grudniu będzie choineczka, światełka :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, czemu na śmietnik? ja w ogóle kocham choinkę, lubię nastrój świąt, ale samych świąt już nie :mrgreen::mrgreen: ale pieczenie pierników, ubieranie choinki, śnieg i światełka wszędzie- to kocham, kocham wtedy warszawę ;) i siedzieć w domku przy świetle choinki pod kołderką, z herbatką i książką..marzenie :105:

ja zrobiłam rok temu witrażyki na okna, szyby na galeryjce, mikołaj wisiał na drzwiach do zeszłego miesiąca :mrgreen: muszę w końcu zdjąć pozostałe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zrób nawet dla samej przyjemności robienia, prędzej czy później się przydadzą :) trzeba zacząć nowe rzeczy sobie gromadzić :105: no nic nie poradzisz..nie fajnie się zachował ale to tylko świadczy o nim :roll: ale mam wrażenie że od czasu rozstania jesteś inną osóbką, bardzo bardzo na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klienci jak zawsze - pełno glonojadów, ale zdarzają się i konkrety :mrgreen:

niestety na pasażu (tesco) ostatnio jest ogólnie mały ruch, w ciągu ost 2 mcy zamknęli 3 sklepy :-|

ale my jakoś - o dziwo - wyrabiamy plany sprzedażowe :shock::lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żwirko i muchomorek,spox,choc nieco psychodeliczne,wogóle te stare bajki fajne były i naszej produkcji

johny bravo głupi,czasem jak mi sie nudziło to oglądałem Jana Łasice.a kiedeys to ktrótko emitowali taka kreskówke o owcy do działa napedzanej owcami,nie wiem czemu to zdjeli,całkiem smieszne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×