Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dla wszystkich rannych ptaszków piosenkę bardzo optymistyczną pt. Radość o poranku. Starsza młodzież pewnie ją jeszcze pamięta.

 

Jak dobrze wstać skoro świt

Jutrzenki blask duszkiem pić

Nim w górze tam skowronek zacznie tryl

Jak dobrze wcześnie wstać dla tych chwil

Gdy nie ma wad wspaniały, piękny świat

[videoyoutube=7fYkiD1sKKs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee:

A ja mam dla wszystkich rannych ptaszków piosenkę bardzo optymistyczną pt. Radość o poranku. Starsza młodzież pewnie ją jeszcze pamięta.

 

Jak dobrze wstać skoro świt

Jutrzenki blask duszkiem pić

 

...jutrzenki blask, w oczach łzy

(kocham te zmiany na 7 rano...)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, pamiętam, chociaż należę do młodszej gwardii ;)

 

Mojemu mężowi wysunął się dysk. Ma leżeć plackiem 7 dni, mój mąż, który swoją energią mógłby zasilać spore osiedle. Jedyne, co go w tym jeszcze cieszy to to, że ma przepisany m.in. tramal i w końcu nie będę jedyną ćpunką w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savana,

Ja tez i jeszcze tak bardzo mocno nie głowa n....la , ona mnie i boli ona mnie cenzura.Nienawidze brać tabletek mam nadzieje,ze wytrzymam i tm razem.Niedobrze mi a na dodatek smutno i teskno, tyllko wziaśc i sie rozpedzić i glową na baranka walnąć o scianę.Mam dosyć tego L/B to mnie wykańcza anie nie jestem w stanie nić robić tak mam psychike padnietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ciężki dzień i noc..nie spałam w nocy, rano poważna rozmowa z chłopakiem, ale w końcu doszliśmy do porozumienia..czuję się zmęczona..

na pocieszenie robimy dziś spaghetti. i zrywamy tapety paskudne i będzie malowanie, chcemy zrobić przytulnie do świąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×