Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela wieczorem = jutro do pracy, zwłaszcza po chorobie (wybawienie...) to musi być dół. Wszystkie lata szkoły, studiów, nienawiść do poniedziałków, ale teraz? Mam niby taką fajną, lekką pracę, wszyscy mnie doceniają, jestem tam "kimś" ...super, tylko dlaczego niczego tak bardzo nienawidzę jak siedzenia przy biurku. Chcę być znowu chora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, ja wiem, że podobno kulturalny człowiek nigdy się nie nudzi, ale czasem po prostu nic się nie chce oprócz spania, ziewania i patrzenia się w sufit. Słowem, ta nuda nie wynika z braku zainteresowań, ale z aktualnej kondycji psychicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D jak Wam mija dzień?

 

mi leniwie, ale już czuje się lepiej po tym koszmarze z lekami - myślałam, że umrę..

 

Sabaidee, dokładnie, moja nuda wynika z kondycji psychicznej, a raczej jej braku. Gdy byłam w formie to miałam szkołę, pracę, spotkania z przyjaciółmi.. a teraz, wegetacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłam do domu i zastałam następujący stan rzeczy: śmierdząca rozmazana kupa na progu między moją sypialnią a przedpokojem, rozniesiona na łapkach po przedpokoju i kuchni, a w kuchni dodatkowo przy misce wielka kałuża sików :roll:

Mój stary pies musiał zachłysnąć się przy piciu, dostał ze strachu ataku padaczki, w wyniku czego zsikał się (stąd siki przy misce) i prawdopodobnie nie utrzymał kupy... Nie muszę Wam pisać jak cudowny zapach unosił się po całym mieszkaniu :?

W pierwszej kolejności dziadka do umywalki, bo na łapkach kupka a na brzuszku siki (musiał w nie wpaść), potem zbieranie wszystkiego papierem i szorowanie podłogi płynem..

No i co mam zrobić? Starość nie radość :bezradny::bezradny::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×