Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dzień jest pełen nadzieji... o 18 po raz enty przychodzą oglądać moje mieszkanie...jak je sprzedam to nie będę musiała chodzić do pracy, będę mogła jechać do miejsca z moich snów wreszcie itd... Choć już nie wierzę, że się uda, to już trwa tyle czasu, a ja z tej niecierpliwości mam coraz więcej objawów... Po ostatnim ataku w desperacji obniżyłam nawet cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia, idź do psychiatry,a nie bierzesz leki od internisty.Pewnie Ci zapisał zbyt silny jak to interniści mają do siebie.Nie bierz go.

Kochana, lek mam od psychiatry, ale najchętniej spaliłabym te tabletki w piecu, razem ze specjalistą.

 

 

Miałam takie wrażenie, jakby ciało, a moja dusza, to dwie osobne rzeczy. Doceniłam chwile, kiedy nie łykałam leków. Wracam do ziółek i magnezu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcy zamontowali mi zaluzjè na oknie-pièkna,czarnà , drewnianà,z szerokimi listwami :D wyglàda bardzo dobrze przy oliwkowych scianach-wczesniej wisiala rzymska roleta,ale jakas taka byla bez wyrazu.Przynioslam draceny z ogrodu bo boroczki by zamarzly-wstawilam kolo biurka-teraz wraz z tym zaluzjami i ze wszystkim pièknie siè komponujà :D winko popijam ,pièkè mièsko dla facetow,w Polsce wszystko ok-jak na razie ,slucham ambient..przyjaciel zalatwil sobie dziisaj lekarza,co bardzo mnie ucieszylo i uspokoilo :D oby kazdy dzien byl tak udany.buzka dla wszystkich :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przywyklam chyba do tej pogody... Wkurza mnie tylko, ze duzo mniej rzeczy mozna teraz robic- odpadaja rolki, rower, spacery, siedzenie w knajpianych ogrodkach czy opalanie... Pozostaje kino, klub, koncert oraz basen z sauna. Wszystko platne...Pieniadze opuszczaja mnie w zawrotnym tempie. Chce wiosne!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×