Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hm, humorzaste babsko.

nie przejmuj się za bardzo może z czasem spuści z tonu. z drugiej strony - przynajmniej dobrze nauczysz się przedmiotu i lepiej zapamiętasz - chociaż z tym uczeniem się w stresie to nie zawsze jest regułą, że więcej się w przyszłości pamięta ;) wszędzie ponoć można znaleźć jakieś plusy :roll:

kiedyś zajmowałam się mnemotechnikami stąd moje gadanie o stresie i nauce - takie zboczenie po tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samarko, moja wykładowczyni z łaciny często nam mówiła, że nie ma między nami płaszczyzny porozumienia. Ale była ślepa i wszyscy ściągali na kolokwiach.

Ja już kończę polonistykę, przecudny kierunek, pod warunkiem, że to się naprawdę lubi (albo kocha, jak ja).

 

A ja śniadanko, kawka, tylko jakoś na fajki nie mam ochoty - dziwne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnemotechniki to inaczej techniki szybkiego i trwałego zapamiętywania, np. obrazowanie cyfr za pomocą obrazków (np. hm: 8 to bałwan, 1 to świeczka) i tworzenie z obrazków w wyobraźni 'historyjek', np. bałwan idzie ze świeczką i się stopił od jej ciepła... takie śmieszne się wydaje ale w praktyce jest bardzo skuteczne.

'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, a nie próbowałeś spać z dyktafonem?

eee, lepiej nie, mnie i tak już wszyscy mają za niezłego świra. Jakbym jeszcze zaczął gadać do siebie fragmentami zdań, to by jeszcze jakiś sąsiad z zza ściany się zlitował i po karetkę zadzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Cześc Kasiu a tak sobie, jak od paru miesiecy nie czuje sie dobrze sama ze soba a kiedyś było inaczej a teraz to lipa po całości, jest mi cięzko ech .Pije dalej kawe i jem Danusie oczywiście batona botak mi jeszcze nie odbiło by mordować i jeść ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aviska,

cześć zgadzam sie z Twoim podpisem, ze trzeba tylko znaleźć kogos kto pasuje do naszego szaleństwa, mnie tęz osłabiają takie rzeczy,

 

-- 23 paź 2011, 13:50 --

 

Laima,

cze Kasia fajny ten twoj kot

 

-- 23 paź 2011, 13:53 --

 

Ślicznotka,

Weź sobie pomyśl,ze ktoś chciał dobrze dla ciebie, wyszło źle ,ale liczą sie intecje uczep sie tej myśli będzie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ci łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×