Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie własnej wartości (samoocena)


louise

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu widzę niezłą akcję odnowy duchowej :mrgreen:

Poza tym to jak zobaczyłam dzisiaj swój wczorajszy wpis, to myślałam że wstydu spłonę i zaczęłam sobie rwać włosy z łeba :? Wyglada jakbym co najmniej wiadro tego drinka wypiła a nie jednego :D W każdym razie skarg nie mam więc postanowiłam z dumą powrócić na swoje miejsce w naszej komitywie :mrgreen:

 

P.S. Ania1987 jeśli to twoje zdjęcie, to mam sobowtóra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania1987

A ja myślę, że powinnaś je zostawić. Było naprawdę śliczne i zainspirowałaś mnie do umieszczenia swojej fotki. Oczywiście, uchyle tylko rabka tajemnicy dotyczącj mojej urody i perfidnie wykorzystam do tego Photoshopa :mrgreen:

 

magosza26

miło Cię zobaczyć - poznać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie martw się szkołą jesteśmy z tobą!!! Very Happy
będziemy cię wspierać byś w miarę swobodnie przystąpił do matury. Tak że masz nas na glowie do końca maja 2007. Wierzę w ciebie że wytrwasz. A w razie smutnej buzi natychmiast wpadaj na forum. Wiemy doskonale że tu dziala w dwie strony Wink

Dzięki wielkie, aż się ciepło na serduchu robi jak się coś takiego czyta :D I takie sympatyczne osoby mieć na głowie to sama przyjemność :smile:

 

Myślę, że już niedługo Ty, Piotrek, wiatr, Magosza26 i ja (kogo pominęłam to przepraszam), będziemy pisać wyłącznie w postach -kroki do wolności- w tematach, ja już mam to za sobą, nerwica przegrała, jestem silniejsza od nerwicy, ona po prostu nie miała ze mną szans!!! Co wy na to!? Very Happy

Ja też żyję nadzieją na to... kiedyś żyłem nadzieją, że ja z tego wyjdę, ale teraz jeszcze Wy - równie bardzo wam życzę wyjścia z tej nerwicy, a może nawet bardziej :smile: Z takim towarzystwem jak Wy (nie będę wymieniać bo jeszcze kogoś pominę niechcący i będzie gafa i będzie mi głupio) nerwica mi tam może ... wiecie co figielek.gif. Jesteście wspaniałe i koffanecmok.GIF. Przesyłam uściski! przytul.gif

 

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 4:52 pm ]

czy nasz Piotr nie zmienil czasem imicz. Jakoś inaczej wygląda Rolling Eyes

no właśnie, a nowy image Wam się podoba ?? zacieszacz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek

ty to masz farta -

my - piękne, inteligentne, dowcipne a do tego nad wyraz uwrażliwione kobiety :mrgreen: i

Ty - hmm... yy... ee... rodzynek wśród pięknych, inteligentnych, dowcipnych i nad wyraz uwrażliwionych kobiet :P

No po prostu żyć nie umierać!!!

 

A ten nowy image - interpratuje to tak: ulegając naszemu urokowi (czyli pieknych , inteligentnych, dowcipnych itd ) twoja podświadomość podyktowała Ci, że czas zmienić się z małego, niepokornego, fioletowego potworka w enigmatycznego mężczyznę na widok którego kobiety wydają bezgłośne "ach" i osuwają się na ziemię porażone tym niebiańskim wizerunkiem :mrgreen:

A Ty sam w sobie jesteś mieszanką pokemona i mężczyzny "ach" ( co wizualnie uwidaczniasz) ponieważ jeszcze nie potrafisz jednoznacznie wybrać i jednocześnie zdając sobie sprawę ze swojego "ach" uroku chcesz być fair w stosunku do nas (czyli pięknych, dowcipnych i sam wiesz jakich kobiet :D )

 

Dziewczyny co myślicie o mojej interpretacji??? :lol::lol:

P.S. Nazywam się Freud. Sylwia Freud :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa,też mi jest miło,że mogę tu być ,wśród was,że mnie nie wyrzucacie: :lol: ..

 

....eh..dalej czuję się paskudnie ,ledwo z domu sie wygramoliłam..,po żwirek tymrazem dla kotów:D ...gdyby nie to dalej bym siedziała..

szlak mnie trafia,że tak w siebie nie wierzę,że ciągle czuje sie gorsza od innych..:(,męczy mnie to okropnie...,przypominają mi się lata szkolne ,gdzie byłam "mobbingowana"......

 

dzis do wyjścia zbieralam się.. 2 godziny :shock: ...serce waliło młotkiem ,czerwone plamki na szyji, uczucie gorąca, suchość w ustach ,koszmar..

 

 

ciutkę wcześniej kłótnia z nim ,..... ....pojechał i znów mnie zostawił ,poryczałam się ... .... chwile posiedziałam i powiedziałam"dość"musze coś załatwić i wyjść..

 

na dworze -koszmar ,szłam szybko do sklepu .. prawie biegłam.. na szczęscie nie wiele osób po drodze.. mimo,że mieszkam w centrum..

 

....serce mi nawala ,nierówno biję...

 

 

 

jestem tym serio wykończona ..na terapię nie chce iść.. ale chętnie w takich chwilach wzięłabym nie wiem może xanax... nigdy nie brałam żadnych "pomagaczy".. ,bałam sie ,że sie uzależnie ,ale coś musze z tym zrobić..nie?:(

 

eh..ide skakać:P

 

pozdrawiam

 

....znów zjadłam tylko pół kromki ....a za chwile mam zamiar .. skakać przez godzinę na skakance...:|..,tak żebym nie wiedziala jak sie nazywam jak zakończę...:| :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh..ide skakaćRazz

 

ja tez ostatnio biegam do sklepu zamiast spokojnie isc

:lol: ale widocznie taki nasz urok, że musimy wszystko szybko załatwić.

Odradzam Ci przede wszystkim myślenia o tabletkach a juz napewno ich branie. Lepiej poskaczmy i zmęczmy sie pożądnie, to jest najlepszy lek na to co nam dolega :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinnamon_inspiration

no to ja w rewanżu napiszę, że lubię kawę z cynamonem :mrgreen:

 

P.S. Czy nie macie wrażenia że zamist forum "zaraz zemdleję" powinniśmy założyć temat "zaraz dostane garba od siedzenia przy tym komputerze, ale i tak sie opłaca"? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa bardzo dobry pomysł, jeśli założysz taki temat będę pierwszą osoba która odpowie Very Happy

... jeśli zdążysz przede mną 8)

 

....a za chwile mam zamiar .. skakać przez godzinę na skakance...:|..,tak żebym nie wiedziala jak sie nazywam jak zakończę...:| :)

no, żebyś chociaż wiedziała, jak trafić przed kompa i coś napisać ciekawego

szlak mnie trafia,że tak w siebie nie wierzę,że ciągle czuje sie gorsza od innych..Sad,męczy mnie to okropnie...,przypominają mi się lata szkolne ,gdzie byłam "mobbingowana"......

Nie łam się, będzie lepiej, a ponoć wysiłek pomaga na doła więc mam nadzieję, że po skakance wrócisz w lepszym humorku :D

 

w enigmatycznego mężczyznę na widok którego kobiety wydają bezgłośne "ach" i osuwają się na ziemię porażone tym niebiańskim wizerunkiem Mr. Green

wow :shock: to tego avatara już nie zmieniam!!!

 

A Ty sam w sobie jesteś mieszanką pokemona i mężczyzny "ach" ( co wizualnie uwidaczniasz) ponieważ jeszcze nie potrafisz jednoznacznie wybrać i jednocześnie zdając sobie sprawę ze swojego "ach" uroku chcesz być fair w stosunku do nas (czyli pięknych, dowcipnych i sam wiesz jakich kobiet Very Happy )

a tu się troszkę mylisz Pani Freud ;) , pokemonek został jako echo przeszłości, żebym był rozpoznawany, on mnie już nie lubi bo go nie dokarmiałem i chyba niedługo mi ucieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty Piotrek jesteś, nie karmisz bezbronnych zwierzątek Very Happy

no, to zwierzątko to takie bezbronne nie jest, powiedziałbym że to wielce krwiożerczy i niebezpieczny stwór!! Nie widziałaś jakie ma wielkie łapy? A nie widziałaś jakie ma wielkie kły? A zaraz Cię zje!! CHAP!!!!!

figielek.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bardzo bym pragnęła byśmy wszyscy bez wyjątków zostali skarzeni wirusem: uśmiechu, pewności siebie, poczuciem własnej wartości, akceptowaniem się w 100%. O Panie! Lecz wiem,że to nie jest ralne. Każdy z Nas potrzebuje czasu., odpoczynku...............A czas jest dobrym doradcą....... ;) Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zwiększamy poczucie własnej wartości!

1 Stwórz obraz siebie, jako kogoś, komu się udaje, trzymaj się tego, nigdy nie myśl o sobie jako o kimś, kto przegrywa. Uwierz w swój pozytywny wizerunek.

 

2 Za każdym razem, kiedy coś negatywnego przyjdzie Ci do głowy świadomie sformułuj coś pozytywnego, aby tamto skasować.

 

3 Nie piętrz trudności w wyobraźni. Pomniejszaj w myślach każdą przeciwność, natomiast zbadaj ją i ułóż plan działania jak ją pokonać.

 

4 Nie patrz na innych z lękiem i nie próbuj na siłę ich naśladować.

Nikt nie może być Tobą tak dobrze jak Ty sam. Wiele osób pomimo pewnego siebie wyglądu i sposobu bycia, jest równie przestraszona jak Ty i tak samo wątpi w siebie.

 

5 Znajdź kompetentnego doradcę, który pomoże Ci zrozumieć Twoje uczucia i skonstruować plan ich poprawy.

 

6 Oceń realnie swoje możliwości i potem podnieś je o 10%. Wzbudź w sobie zdrowy szacunek do siebie.

 

Można dopisywać swoje sposoby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×