Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego bedziesz musiala? j ajuz nakupowalam tyle jeansow w zyciu i ciagle czuje ze malo i sie nudza i moda sie zmienia...

czasami jest tak smiesznie ze szukasz cos i nie mozesz znalesc a jak nie szukasz to niechcacy znajdujesz hahaha ja tak mam przewaznie :)

dzis naprzyklad znalazlam nie szukajac, takie leg warmers wiesz niewiem jak po polsku to bedzie dokladnie, ze to takie wsuwa si ena nogi ocieplaja i sa z futerka sztucznego, i ja je zaloze tak zeby na butach lezaly jak ma Snooki:) tylko ze moje nie biale tylko szaroszarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestem w ciąży i brzuch mi rośnie :P

 

aaa wiem co masz na myśli: nogopodrzewacze :) forma leginsów :) tyż takie mam, ech tylko że na południu PL kurcze, za miesiąc dopiero będę tam i sobie je zabiorę.

 

-- 15 paź 2011, 19:49 --

 

C©złowiek, Mustangi są takie rasowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to dlatego:)) to gratulacje:) tak przy okazji:P

to lepiej juz jakies getry u dluga waska bluske niektorzy sexy wygaldaja wciazy:)

hahahahaha nogo podgrzewacze jak smiesznie:) no takie ni eleginsowe bardziej futrzaste pelno wlosow hahah

 

mi zaraz sprawia przyjemnosc kluski slaskie! z szynka i cebulka podsmazana jestem taka glodna! szlam do tych sklepow 25 minut na piechote i lazilam i spowrotem od chodzenia czlowiek glodnieje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, A może ja Ci podeślę moją maskę królika bo miałem taką na balu przebierańców w zerówce :D

Chcesz? Ale za przesyłkę Ty płacisz. ;)

 

 

haahahahaha nie no maska troche zaduzo:) ja mojej twarzy nie chce chowac zaladna jest:PP hahahahaha

ja mam uszy i ogon

a ty czemu masz maske???? hmmmmmmm:PPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łagodna, wilgotna, jesienna pogoda... chmury, deszczyk... kocham taką pogodę, świetnie się wtedy czuję i mam dobry humor :D w taką pogodę wszystko wydaje mi się łagodniejsze, prostsze i przyjemniejsze... oby jak najdłużej taka aura. :mrgreen:

 

-- 19 paź 2011, 17:38 --

 

kicikici, Nie ale zostawiłem na pamiątkę ;) od zerówki minęło już 20 lat ;)

 

nnoooo, super są takie pamiątki!!! ja mam takiego starego misia, którego dostałam od cioci jak miałam chyba pół roku. :D

czyl staruszek ma już 26 lat. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, ja też lubię taką pogodę, nie mam wtedy lęków, lubię nawet spacerować w takiej pogodzie, dziwna jestem :mrgreen:

 

to jesteśmy dwie dziwne :mrgreen: ja też uwielbiam wtedy spacerować, jeszcze idę dziś na spacerek :D w ogóle kocham szaro-burą jesień, to mój ulubiony okres w roku. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×