Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ja od wczoraj z bratem szukaliśmy mu pracy i dziś się męczyliśmy nad cv,znaczy się on się męczył i kombinował a ja mu to przepisałam :mrgreen:

 

wiola173, a masz orzeczenie o niepełnosprawności,chyba nie?a szkoda,ja tylko to mam do zaoferowania i szukając miałam dwie prace tylko nie miałam dojazdu w tych godzinach.

Teraz też mam jedną na oku i dziś chce dzwonić bo bida u mnie coraz większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci więc udanego końca kombinowań:) najlepszego!cv na świecie..tyle trudu włożonego to musi takie być..i kolorowych snów..sune pod prysznic,do kuchni,i do papierów z pracy..buziaki:)

 

-- 19 paź 2011, 03:24 --

 

Laima!nawet się nie przywitałaś..ze mną:-[ czemu tu się tułasz? KeFaS jeśli to czytasz pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, Nie dziwię się ,że Cię lęki dopadły:( Organizm masz przemęczony, tak się nie da funkcjonować, musisz coś z tym spaniem zrobić.

 

Dzięki i trzymaj się :*

 

Laima, Kasiu , nie mam. Ja dopiero zaczynam szukać. Parę ogłoszeń mi się podobało , ale nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

ja też Wiola lae nie jestem w stanie za bardzoo teraz , dowiedziąłam sie ze jestem depresyjana w sensie ze tak działam na innych, zawsze dla innych nie byłam i nagle się stałam jeśli 99% znajomych mowi ze nie jestem to raczej ta osoba sobie coś wkręca i działa silnie jej podswiadomośc moze jakis lek sie nakręca w niej ,że ja nnp. ją zdominuję czy coś takiego poświadomie to sie dzieje , ale jak jest chęć to mozna pokonąć to a nie głupoty gadąc,ale żeby pokonac to trzeba walczyć a nie się bać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tez lękprzed tym że można tak naprawde osiagnąc to czego sie szuka i wtedy to tez tak mozę działać, chodzi mi tu o sferę emocjonalną a bezpiecznie sie czuje tylko z osoba przy które podświadomie czuje ze tego nie osiagnie do końca co by ta osoba oczekiwała i tak naprawde przez to nie będzie nigdy szczęsliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×