Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoja. Zacząłem od usg jamy brzusznej - oprócz czegoś tam z woreczkiem nic poważnego nie było, aczkolwiek Pani kazała zrobić gastroskopię, skoro boli mnie żołądek od 3 tygodni.

Powiedziałem to rodzinnej, nie osłuchała, ni nic, przepisała to na p i u i siema.

2 h potem byłem u pulmologa z racji kiedyś przebytej odmy opłucnej, powiedziała, że mam coś tam na gardle i języku i chyba mało piję - odpowiedziałem, że piję dużo aczkolwiek mam problemy z żołądkiem - ta też kazała iść na gastroskopię. Wróciłem znów do rodzinnej i powtórzyłem, a ona powiedziała, że .. wymyślam.

Lulz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej coma, wacpanno kolejna. :D

 

A gdzież to Kasia się wybiera? Pewnie do jakiegoś raju podatkowego, gdzie zalegalizowali to i owo, w tropikalne klimaty. :P

 

-- 18 paź 2011, 07:02 --

 

Walcze z poranną zmorą zwaną po łacinie piździtus niesamowitus. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kaszelek to nie lepiej sobie wychylić buteleczkę Acodinu albo nieco kodeinki, a nie zaraz nas opuszczać? :P

 

-- 18 paź 2011, 07:04 --

 

Ohoho, to mi głowę powiedzieli mogą dopiero za 1.5 roku naprawić. Ale gwarancji i tak nie dają. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korbuś witaj waćpanno, raduje się me serce. :mrgreen:

 

Na kaszel ponoć najlepszy thiocodin. Tylko nie przedawkuj!

Thiocodin jest ok. ;) Tylko niepotrzebnie zawiera w składzie sulfogwajakol. Najlepiej zaopatrzyć się w Antidol, zrobić ekstrakcję kodeinki i... yyy, cholera to nie to forum. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, Jacku, prosto z mostu "cześć dziołcha, kawę już masz?" :mrgreen:

 

-- 18 paź 2011, 07:26 --

 

Ślicznotka, my też pluszowo zasnęliśmy, ale duuuużo później :mrgreen:Mad_Scientist, będziesz miał okazję pokorbić z Korbą, a kiedy już się nakręcę, to biada Wam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×