Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim, ja po zakupkach z córcią, rękawiczki dla małek i adidaski, sobie szalik w końcu kupiłam :) a zaraz zabieram się do sprzątania :)

 

dwa tygodnie zmniejszania dawki leku - z 2tabletek teraz jest tak; jedego dnia 1 drugiego 1,5 - jak na razie bez żadnych negatywnych skutków :) trzymajcie kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm och dużo... cały domek na mojej głowie a przy 6letniej córci to i zabawki poukładać, a prania to że ho ho, tylko teraz schnąć nie che. Ale to nic, coś poradzę:) a po południu pewnie jeszcze robienie babeczek mnie czeka :)

dzięki za kciuki, przydadzą się barzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och w sprawie babeczek to poszłam na łatwizne - takie z proszku tylko jajka i olej trzeba dodać. Córcia je uwielbia. A z tą pracowitością to bym nie była taka pewna :)) leniuchować też lubię :)

 

a Ty masz się dzisiaj uczyć tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja już po sprzątaniu, nakupiłam 4 opakowania babeczek i 3 szt. galaretek. Jutro bedę robić i babeczki i trójkolorową galaretkę - i jedno i drugie uwielbiają córcia i mężuś :) Teraz czekam na obiadek i do wieczorka realaks przed tv

 

a co u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja już po sprzątaniu, nakupiłam 4 opakowania babeczek i 3 szt. galaretek. Jutro bedę robić i babeczki i trójkolorową galaretkę - i jedno i drugie uwielbiają córcia i mężuś :) Teraz czekam na obiadek i do wieczorka realaks przed tv

 

a co u Was?

 

mniam, żeś ochoty narobiła :mrgreen: ja czekam na powrót chłopaka, jednak koło 20 , może zamówimy jakąś pizzę i obejrzymy Mam Talent, a potem jakiś film :) w sumie głodna jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaga to zupełnie inny styl muzyczny niz Queen. Queen to nie komercha i Queen to jest kultowy zepól, legenda, a Gaga mi się podobają niektóre jej piosenki, ale jej wybryki nie zawsze i ona robi muzykę komercyjna mimo, ze ma fajne kawałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co porabiacie?

 

Galaretka 3kolorowa dla moich Skarbów się robi powolutku, a potem na obiad pizza własnej roboty :) mmmmniam, no i oczywiście na podwieczorek obiecane babeczki :)

 

p.s. trochę obiniżyłąm dawkę leku i zaczynają się myśli, jeszcze nie tak strasznie natrętne, jeszcze lęku nie wywołują, ale widzę że coś się zaczyna dziać, a jak przestane myśleć to myślę żę udało mi się przestać :P ach koło błędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×