Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Aria, ty się ciesz, że teraz zdajesz, bo ponoć od lutego 2012 roku mają być zmiany. 3 tysiące lub 5 tysięcy pytań... Teraz jest ich chyba 490? Więc mamy wzrost o 512% (6 razy więcej pytań), a w drugim przypadku - tym gorszym - aż 920% (10 razy więcej pytań)!!! Jak się dowiedziałem o tym, to byłem normalnie w szoku :shock: Dlatego teraz szkoły jazdy przeżywają oblężenie ... Życzę ci zdania prawka, aha i w miarę normalnego egzaminatora, który nie uwala za byle co :shock: (np. jak było w przypadku mojej koleżanki - jechała prostą drogą, żadnych skrzyżowań, a egzaminator: "Nie ustąpiła pani pierwszeństwa przejazdu. Oblała pani egzamin.", a ona na to rozwścieczona: "Ale jak to?!", bo trudno jej było to zrozumieć, a on na to: "Proszę pani, dziś wyczerpał się już limit". :shock: Normalnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsce, uwalił ją za nic, pewnie, żeby szkoła jazdy więcej zarobiła :shock:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, sam się dziwiłem ... Ale różni są egzaminatorzy, jeden zachowuje się jak człowiek, a drugi byle tylko dowalić komuś i kasę skosić. Już tyle jest historii o tym prawie jazdy, w szkole u mnie opowiadali, na studiach. Ogólnie wiele osób się skarżyło na egzaminatorów, że są nieprzystępni, szukają dziury w całym, że oblewają komuś egzamin za jakąś drobną błahostkę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×