Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, Basiu a próbowalas sobie jakoś planować te wolne dni?Nawet jeśli miałyby być to jakieś pierdołki do zrobienia...

ttaaa, ogólny plan jakiś tam mam.. ale co z tego

 

dziś jest jeszcze gorzej

najpierw mnie wkurwiła kierowniczka z innego salonu bo mnie zaszantażowała

coś się zapytała, ja odpowiedziałam że kierownik powiedział że to i to a ona na to że jak jej tego nie załatwię to ona zadzwoni do mojej regionalnej i zrobi haję :shock: przekazałam to regionalnej, powiedziała że to chore i że tak się spraw nie załatwia..

 

ale podkurwiłam się

 

później przyszedł klient-kretyn, który (poważnie) stwierdził ze moja wina że mu net nie działa bo pracuję w Play :roll:

powiedziałam że nie mam ochoty z nim rozmawiać i że jak tak dalej będzie się do mnie odzywał to zawołam ochroniarza...

 

cała się telepię z nerwów, kurwa mać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz trafiłam na takiego idiotę

myślał że jest zajebisty i chyba że jest rekinem biznesu bo se kupił 2 modemy za 200 zł :roll:

taki typ przekonany o własnej zajebistosci

się mnie pyta na ile e-maili mu wystarczy 1 GB... :shock:

a ja mówię,że zależy od wielkości e-maila i jego załączników...

a on nadal -to ile to wyjdzie?

kurwa myślałam że mu zajebie

to mówię, średni e-mail około 200 kb... 1024 kb=1mb, 1024mb=1gb

niech se kurwa policzy

tuman :roll:

aż mnie właśnie brzuch rozbolał z nerwów chyba.. pędzę do kibla znowu :roll:

 

-- 12 paź 2011, 15:54 --

 

a mój kierownik nie odbiera w ogóle od rana telefonu, a miałam do niego ważne kurwa pytania... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny wieczór i znów to samo....zawsze gdy kończy się dzień przychodzi ten moment że przypominam sobie że paru rzeczy i ludzi już nigdy nie bede miał...to żałosne i obrzydliwe uczucie,tesknota za straconymi szansami jest tak samo bolesna co bezsensowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

biore tylko SSRI pozatym jeszcze niedawno spac nie mogłam a teraz bym spał cały czas z tym spaniem mam tak pierwszy raz w zyciu zawsze miałam kłopoty ze snem :bezradny::lol::silence: .Masakra bo przeskoczyłam z totalnego niespania w totalne spanie brr to wykańcza.

 

-- 13 paź 2011, 11:41 --

 

Zmęczonyyy, rozumiem co czujesz to męczy o paradoksie ze za długo się spi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, misie śpią całą zimę co roku i żyją. A tak poważnie: skoro organizm domaga się snu to ma jakieś powody. Ja wiem, że to nieciekawie, bo jeszcze nie zdążysz na dobre się obudzić, a znów jesteś senna, czas przez palce ucieka, ale to przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście niektóre psychotropy mają takie działanie nasenne. W psychiatryku potrafiłem

po całej nocy przespanej (a budziłem się około 7, bo już od 7.15 do 8.00 miała miejsce wizyta

lekarska i trzeba było wstać obowiązkowo), potrafiłem przespać większość dnia, a za oknem

piękna, ładna pogoda. Dopóki nie odstawiłem leków, dopóty nie miałem szansy w prowadzeniu

normalnego trybu życia, cały dzień zmarnowany przez spanie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×