Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam teraz zrobić?


Gość 19_latek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie wiele osob z forum wie ze od kilku lat choruje na nerwicę lękową. Myslalem ze choroba juz pojdzie w zapomnieniie, wszystko sie ukladalo, poznalem poltora roku temu dziewczyne i od 3 miesiecy z nią chodziłem.

No wlasnie chodzilem, wczoraj zerwalismy ze soba. Powód? Nie mieszkamy zbyt blisko siebie wiec rzadko sie widzielismy, brakowalo jej mnie i powiedziala ze nic z tego nie bedzie, pomimo ze mielismy masę planów na przyszlosc.

Jestem w niej dalej zakochany, martwie sie co zrobie gdy ona sobie kogos innego znajdzie bo przeciez kiedys to nastąpi.

Co moge zrobic? Pogadanie z nią w 4 oczy nie bedzie łatwe ze wzgledu na odleglosc.

 

Tylko prosze bez głupich komentarzy typu "jesli dziewczyna mieszka poza Twoim miastem to trzeba bylo sie w to nie pakowac" bo juz z takimi sie spotkalem.

Dodatkowo od wczoraj mam głupie mysli ze cos sobie zrobie, niestety podczas epizodu depresji tez mialem je często wiec to raczej u mnie norma.

Zakochalem się, trudno, tego nie zmienie. Co moge zrobic? Od wczoraj caly czas placze, najgorzej ze nie mam nawet z kim o tym pogadac.

 

Jedynym plusem jest to ze zrobilismy to z klasą a nie pokłócilismy się i przestali ze soba gadać. Nie jestem typem chlopaka ktory zmienia co tydzien dziewczyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da, znam ją bardzo dobrze i wiem kiedy mowi na serio a kiedy nie. Nie chcemy zrywać ze sobą kontatu, z moją byłą dziewczyną jestesmy teraz przyjacielami i jest dobrze, mam nadzieje ze z nią tez tak bedzie.

 

Teraz bardziej mi chodzi o to jak sie pozbierać z tego, cały czas mi sie plakac chce jak sobie pomysle o niej. Moze dlatego ze jestem bardzo wrazliwym chlopakiem.

 

Wiem na pewno ze drugiej takiej dziewczyny juz na swiecie nie znajdę.

 

 

Załóżmy ze zwiazku nie da sie juz uratować. Jak sobie teraz poradzić i dojść do siebie po tym? Wątpie ze sobie sam poradze... a jesli tak bedzie dluzej to wole nie myslec nawet wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem na pewno ze drugiej takiej dziewczyny juz na swiecie nie znajdę.

 

 

Załóżmy ze zwiazku nie da sie juz uratować. Jak sobie teraz poradzić i dojść do siebie po tym? Wątpie ze sobie sam poradze... a jesli tak bedzie dluzej to wole nie myslec nawet wiecej.

 

1. na pewno nie znajdziesz, bo nie ma dwóch identycznych osób. ale nie znasz reszty dziewczyn na tym świecie.

2. widzę tutaj 2 rozwiązania. najlepiej je połączyć : spotykasz się z innymi dziewczynami i zajmujesz się jakimś hobby, czymkolwiek co wymaga dużego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chodzilem, wczoraj zerwalismy ze soba. Powód? Nie mieszkamy zbyt blisko siebie wiec rzadko sie widzielismy, brakowalo jej mnie i powiedziala ze nic z tego nie bedzie, pomimo ze mielismy masę planów na przyszlosc.

 

gówno nie powód.poprostu nie bylscie dla siebie

 

Załóżmy ze zwiazku nie da sie juz uratować. Jak sobie teraz poradzić i dojść do siebie po tym?

 

olać to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak moge teraz przestać ja kochać? Uswiadomic sobie ze istnieja inne dziewczyny ktore mogą być potencjalnie ze mną ?

kicikici,

 

Widocznie mialas szczescie, tez moglbym rzucic wszystko i jechać do niej i tam zamieszkac jednak dalej jestem uczniem i do zadnej pracy mnie nie przyjmą z gimnazjalnym zeby utrzymać mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak moge teraz przestać ja kochać? Uswiadomic sobie ze istnieja inne dziewczyny ktore mogą być potencjalnie ze mną ?

 

spotykaj sie z innymi. jak nie jestes typem, ktory potrafi zagadac do dziewczyny na ulicy, to sa np. rozne portale gdzie mozesz zostawic informacje, a nuz ktoras sie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×