Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bulimia. ;<


larens7

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawie 18 lat, od ponad 2 lat choruje na bulimie. Dawniej ograniczało mi się do tego że czasem po zjedzeniu posiłku wsadziłam do gardła palce i oddało mi raz czy dwa, ale teraz nasililo się to tak bardzo, że nie skończe dopóki nie zwróce wszystkiego i dopóki nie poczuje tego, że w środku jest już pusto. Nie mam dużej nadwagi, ale mimo wszystko nienawidze siebie, swojego wyglądu, tego, że zamiast chodzić ładnie ubrana jak dziewczyna, nosić sukienki itd., ubieram t-shirty i szerokie bluzy żeby zakryć swoje ciało. Jest mi smutno , i od dłuższego czasu chodze przybita, bo nikt nie może mi pomóc. O mojej bulimii wie tylko jedna osoba, ale raczej juz o tym zapomniała. Czuje się nieobecna, nie widzialna, tak, jakbym w ogóle nie istniała. Czuje sie strasznie samotna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

larens7, bulimie się leczy na terapii u psychologa.Sama chorowałam.Byłam na etapie wymuszania z 6-7 razy dziennie,tak przez kilka dni a potem racje głodowe.Nie panowałam nad sobą,ale dzięki terapii się wyleczyłam z bulimii,a raczej zaleczyłam.

 

Nie widzę innej drogi :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×