Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam!!!!!


milka24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem milka24

wszystko sie zaczelo w listopadzie ubieglego roku.pewnoego wieczoru siedzialm ogladalam film i dostalam ataku (szybkiego bicia serca)leku , latalam sie tzreslam, mialm okropne biole glowy pieczenie bol nosa,, obeszlam mnostwo lekarzy i nic zdrowa jak byk:)i trafilam do psychiatry stwierdzil nerwica somatyczna przepisal amizepin i hydroxy....(takie male czerwone)bylo dobrze tak myslam bo chcialam pozbyc sie ego bolu i pieczenia i sie pozbylam.Ale patrze ze jest cos nie tak, ciagle jestem rozdrazniona , zla wszystko mnie denerwuje spieta, skupiona na sobie ,mam wrazenie jak sie ktos na mnie patrzy to mysli ze cos mi jest ,drzy mi poid okiem,poprostu jakos nie moge sie "ocknąc"byc taka jak przed listopadem.Pomozcie Czy wyzdrowiej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Bylam wczoraj u psychiatry , wygadalam sie chyba za wszystkie czasy:)juz wiem w czym tkwi moja nerwica.Jestem mama 2 letniej coreczki, siedze w domu caly czas, maz ciezko pracuje calymi dniami nawet w weekendy go nie ma i tu jest moj problem bo mi chyba tego brakuje ze nie ma go w weekendy, nie moge sie jakos przyzwyczaic, ale musze:(.Doktor mi przypisala kropelki Haloperidol.Czy ktos je bral czy sa dobre?????

 

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 11:19 am ]

Choc biore ten lek dopiero od wczoraj to jakbym troszke lepiej sie czula tylko mam takie wrazenie ze to mnie dotknelo choc wiem ze nie:)jestem skupiona na sobie najgorzej mnie to wlasnie denerwuje czy ktos wie po jakim zcasie ten lek calkowicie zaczyna dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×