Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Leżę w łózku z laptopem ( nieźle grzeje :lol: ), obłożona lekami, ksiązkami, pilotami.

Zrobilam sobie takie małe Centrum Dowodzenia :D

Psikam jakims cholerstwem w gardło co jakiś czas i tak pewnie spędzę cały dzień :evil:

 

Ślicznotka, biedactwo :( ale nie przytulam Cię bo się zarażę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam właśnie od koleżanki. Doszłyśmy do wniosku, że się starzejemy. Zwykle słuchamy Paktofonikę albo Eminema, a wczoraj po obejrzeniu "Epoki lodowcowej", włączyłyśmy Mozarta, Beethovena i Vivaldiego :mrgreen:

 

A teraz leżę w swoim łóżku z lapkiem, oglądam Comedy Central i czuję się pluszowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Ech studia cudowny okres w życiu, czytaj co najważniejsze, nigdy wszystkiego się nie nauczysz, siedzisz i kujesz najważniejsze fakty na pamieć i tak tego duzo jest , z mniej waznych walisz ściagia później chodzisz i ciułasz ponkty na warunek, pani doktor pół punktu mnie brakuje do warunku prosze mi zrobić 4 z tego 3,5 bardzo proszę z tego zaliczenia hihi, nowy semestr i obiecanki teraz to sie bede uczyć systematycznie żeby przed egzaminem tylko powtórzyć i na obiecankach sie kończy, pamietam jak mnie facet kiedyś na zaliczeniu tak wymęczył ze w końcu w takiej jednej sali siedziały same asy stłoczone z dziennych ,zaocznych i wieczorowych, tylko Ci najlepsi , którzy zaliczenia nie mieli, bo wszyscy normalni juz mieli ze wszystkich trybów, ostatnia szansa kkto nie zaliczył ten rok do powtórki , ale mnie sie udało wtedy za to egzamin na 3,5 zdałam po tym zaliczeniu a 80% roku oblało, ech studia, ja takich fajnych wspomnień ż zycia mam duzo pomimo leku hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, w szkole średniej można było sobie pozwolić na takie wkuwanie od dechy do dechy. Na studiach to już trzeba umieć wyłowić to, co jest naprawdę istotne, wkuć, zaliczyć i zwolnić szare komórki dla następnego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, w szkole średniej można było sobie pozwolić na takie wkuwanie od dechy do dechy. Na studiach to już trzeba umieć wyłowić to, co jest naprawdę istotne, wkuć, zaliczyć i zwolnić szare komórki dla następnego materiału.

Zgadzam się całkowicie jakby człowiek chciał na pamiec sie uczyć wszystkiego co ma 1000 stron to by nic nie robił tylko sie uczył w przechodzeniu procesu edukacji.

Samara to na pewno z nerwicy innej mozliwosci nie widzę :shock::shock::shock: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×