Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jak Bóg sobie na mnie spogląda to ma przezajebiaszczą tragikomedię. Jaś Fasola czy Czesio Włatca Móch się kryją.

 

Heheh, dokładnie tak myślę o moim życiu. Moje plany: upadać, wstawać i iść dalej. Tak jak dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony, jeśli marzenia, z tych o księciu z bajki na białym koniu zmieniają się w te normalniejsze, codzienne takie, i nadal NIC się nie dzieje, to zaczyna brakować wiary. Taka równia pochyła. Kiedyś moje marzenia były istotnie wzniosłe ^^ teraz potrzebuję osoby, która potrafiłaby mnie wysłuchać. i często przed zaśnięciem wyobrażam sobie siebie - szczęśliwą, uśmiechniętą, zatraconą w swoich pasjach. siebie mającą obok osobę, która zawsze JEST, która nie zawodzi, nie bawi się mną, nie oszukuje, nie niszczy, nie pluje jadem, nie zionie nienawiścią albo przeciwnie - obojętnością i chłodem. a tak teraz wygląda większość moich niegdyś zażyłych stosunków z ludźmi. odwrócili się.

 

to chyba ładne marzenie.

niestety dziś nie mam perspektyw na jego spełnienie, rozpaczliwe próby spalają na panewce - chyba z powodu swojej rozpaczliwości właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam marzeń,nie mam planów,nie mam celów......

1.Moje marzenia nie są realne

2.Nigdy nie miałem jakichkolwiek planów,bo wiem że niczego sobie sam nie zaplanuje.

3.Celów też nie mam,bo nigdy nie wiedzialem czego tak naprawde chce,nie wiem do czego chce dążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moim największym marzeniem jest wyjść bogato za mąż (oczywiście z miłości :D ) i przestać się przejmować nerwicą. Bo takie leczenie na łapu capu, bo trzeba zaraz pracy szukać (ile można być na L4) to jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcialabym jakoś skończyc gimnazjum i liceum bez większych problemow. póżniej to już nie wiem czy pójść na studia czy nie. bardzo lubie psychologie i fotografie więc pewnie bym sie tym zajela. chciałabym może nawet wyjść a maż ale nie chcę miec dzieci. chce mieć labradora, i kota niebieskiego rosyjskiego. no i mieszkac w malym domku jednorodzinnym. standardowe marzenia. a takie bardziej realistyczne to dorzyć 3 klasy gimnazjum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym móc na pytanie "czym jest dla mnie szczęście?" odpowiedzieć -"szczęście jest teraz". Takie mam marzenie :)

 

Chciałabym znów być dziewczyną, którą byłam. Pełną życia, fascynującą się ciągle czymś nowym i ekscytującą się samym faktem życia. Chcę kochać.

 

Chcę znowu zacząć pisać - podobno najlepsze dzieła zostały napisane w skrajnej rozpaczy - może to jest dla mnie szansa? Przelać ból na papier?

 

Chcę żyć. Nie chcę sprawdzać na ulotkach od leków czy powodują zatrzymanie akcji serca i zastanawiać się, czy 30 wystarczy.

 

Mam jedno życie, nie chcę go zmarnować. Chciałabym mieć w sobie na tyle siły, żeby przeżyć je najlepiej jak umiem.

 

Precz depresjo, precz nerwico! Panie doktorze, proszę mnie naprawić. Ja się łatwo nie chcę poddać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć więcej wiary w swoje możliwości. Niby mam marzenia, jakiś czas temu co nieco już realizowałam, ale nieraz wystarcza mi iskra, żeby wszystko zepsuć :? Pragnę też zniszczyć w sobie lęk, przynajmniej na tyle, żeby w miarę normalnie funkcjonować. I chciałabym mieć troszkę więcej szczęścia, bo nawet ludzie którzy mnie znają, przyznają czasem, że pechowiec ze mnie :P A co do planów na przyszłość, to chyba po prostu chciałabym zarobić w wakacje trochę pieniędzy, przełamać się, pójść na kurs angielskiego i poznać nowych ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam tutaj o tym, że chialabym zacząć studia uzupełniające i udało się, jestem po pierwszym roku ;) Jeszcze tylko rok mi został, strasznie się ciesze, że odważylam się sięgnąć po to co wydawało się nie osiągalne bo naprawdę był to dla mnie duży dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wielki kanion. Do tego skok ze spadochronie i na bungee, nurkowanie przy wielkiej rafie koralowej i to było by na tyle z tych takich realnych. Z tych mniej rzeczywistych to mieć czarne włosy ;)

Chciałbym też być bardzo dobrym lekarzem... Chciałbym... Chciałbym... Chciałbym... W zasadzie to tylko jednego- szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to taka pozytywna strona mocy jakie macie Cele/Marzenia na przyszłość?

 

Może ułatwię:

Moje życie gdyby było idealne wyglądało by tak:

- Szczęście Bezwarunkowe

- Cudowny Związek

- Świetne Zdrowie(Psychiczne, fizyczne i duchowe)

- Rozwinięcie Firmy(niezależność finansowa wewnętrzna i zewnętrzna)

- Świetna Sylwetka

- Pomoc Innym(Charytatywnie)

 

Proszę się trzymać tego schematu co podałem. ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żyć.

być dobrym.

odróżniać to co mogę zrobić od tego co nie mogę i robić to co mogę.

to wszystko by żyć, by wrócić do pracy. By móc coś robić. By nie być człowiekiem zmienionym w roślinę lękami, z drobnymi przerwami na nadzieję, że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, dokładnie, męczą mnie ogromne wyrzuty sumienia z tego powodu, i nie ukrywam że ostatnio to pies jest moją motywacją, w końcu muszę mu się odwdzięczyć za tę miłość, jak płaczę to przychodzi kładzie mi pysk na policzku i leży ze mną..muszę jej to wynagrodzić, muszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×