Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra n ocka ja sobie tez jakies filmidło zarzucę, papatki kochani.

 

-- 03 paź 2011, 22:52 --

 

Tak sobie pomysłałam ,ze otworze, skoro nikt tego nie zrobił do tej pory. Wczoraj zamknęłam dzisiaj otwieram , ludzie się rozhulali po innych wątkach, więc jakby ktoś miał chęc to pisac, jest sporo ludzi więc moze się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się wzięłam za testy

 

Jeden z nich

 

Twój indeks wagi ciała wynosi 18.6 kg/m2. Oznacza to, że masz niedowagę. Wraz z pozostałymi objawawmi anoreksji, które występują u Ciebie, pozwala to zdiagnozować Ci jadłowstręt psychiczny atypowy (F50.1).

 

Jeśli dalej będziesz tracić na wadze, mogą pojawić się u Ciebie obrzęki głodowe na Twoich kończynach dolnych, wybroczyny, oraz bóle brzucha, biegunki lub zatwardzenia. Możesz mieć wówczas także zaburzenia pracy nerek, rzeszotowacenie kości i zaburzenia równowagi elektrolitowej, prowadzące m.in do zaburzeń pracy serca. Dalsza utrata wagi mogłaby spowodować wyniszczenie Twojego organizmu, niebezpieczne dla Twojego zdrowia i życia.

 

W Twojej sytuacji zalecane jest zgłoszenie się psychologa, by podjąć psychoterapię. Możesz szukać pomocy także w klinikach bądź oddziałach nerwic w szpitalach psychiatrycznych. Niektóre z nich dysponują oddziałami dla osób z zaburzeniami odżywiania.

a 3 kg utyłam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×