Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

@Michuj ,a co sądzisz o mieszaniu sulpirudu z SSRI i trójpierścieniowcami? Zachodzą jakieś znaczące i szkodliwe interreakcje?A może leki te wzajemnie się wzmacniają i uzupełniają .Bardzo chciałbym poznać Twoje zdanie ,ewentualnie innych użytkowników ,którzy stosowali takie połączenia.Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michuj,dalej bierzesz sulpiryd? Ja niedawno miałem taki okres,że go również brałem( 50-70mg./D) i po paru dniach mocny ból głowy.Rober 6666 ,swego czasu ,jeśli się nie mylę miał podobny problem.Musiał prawdopodobnie odstawić lekarstwo ,które mu pomagało.Ja na ból głowy wówczas brałem ketonale ,z braku jakichkolwiek innych środków przeciwbólowych. A ciebie boli głowa?, i co byś mi poradził na to ,jeśli masz jakiś sprawdzony patent.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lek ciągle działa wybitnie, zero efektów ubocznych i bólu głowy.

 

 

SUPER!!!!

Szkoda ,że u mnie po początkowych fajerwerkach poprawy ,nadeszły makabryczne bóle głowy i spadek skuteczności leku...

Ale początek był fantastyczny.Poczucie szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzono u mnie nerwicę żołądka [generalnie to mam refluks, zespół jelita drażliwego, rozregulowany układ pokarmowy przy czym od nerwicy mam dodatkowy skręt kiszki :( ; miałam już 2 razy robioną gastro- i raz kolonoskopię]. oprócz mln różnych leków dostałam też właśnie sulpiryd w dawce 100mg dziennie.

generalnie jestem mega nerwus i wszystko totalnie mnie stresuje, a dzisiaj po pierwszej dawce miałam wrażenie, że jest lepiej. zastanawiam się jednak czy to naprawdę podziałało, czy tylko zadziałał efekt placebo i już sobie sama wmówiłam, że się lepiej czuję..

 

poczytałam trochę w necie o nim i trochę jestem przerażona u ilu kobiet wywołał mlekotok.. jezu :(

 

btw. czy biorąc tabletki antykoncepcyjne [Yaz] razem z sulpirydem, to one nie działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulpiryd dostałam w zeszłym roku po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego w połączeniu z Lamitrinem. Nareszcie super się czułam. Byłam spokojniejsza, weselsza, bardziej zorganizowana. Niestety oba musiałam przestać brać - Sulpiryd spowodował spory mlekotok, Lamitrin - wysypkę z gorączką, przez co w trakcie matur wylądowałam w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w wątku o fluoksetynie. Po 5 miesiącach żegnam się z fluo. Oprócz początkowej euforii, później huśtawce nastrojów i totalną agonią libido lek nic nie wniósł w moje leczenie...

Zwiększyłem Sulpiryd do maksymalnej dawki antydepresyjnej z 50 do 200 mg. Powoli zrzucam 12 kg które doszły podczas kuracjii. Gdzieś na półmetku jestem;)

 

 

zielonawitolda, a jaką dawkę brałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam 18 lat i nie dawno wyszłam ze szpitala z powodu helicobacter pylori oraz zapalenia żołądka. Podczas wizyty poprosiłam o rozmowę z psychologiem/psychiatrą, ponieważ wiem, że mam problem ze sobą i to od kilku lat, ale "nie miałam czasu" wybrać się do poradni. Stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe z somatyzacją oraz zaburzenia osobowości. Na wypisie od razu dostałam skierowanie do psychiatry w celu dostania recepty na Sulpiryd oraz skierowanie do Centrum Psychiatrii w Katowicach na oddział nerwic (na 8-10 tygodni). Prawdopodobnie mam nerwicę natręctw oraz nerwicę lękową. Do centrum psychiatrii dopiero pojadę we wakacje, ponieważ teraz mam szkołę no i nie mogę jej zawalić. Do tego czasu mam chodzić na psychoterapię. Czytam o tym leku i trochę się boję tych skutków ubocznych. Przeraziłam się po przeczytaniu postów o mleko toku oraz przyrostu wagi. To zależy od dawkowania? Czy od organizmu człowieka? Są jakieś zamienniki tego psychotropu? W jakim stopniu występują skutki uboczne?

 

A z tym, że piersi po tym też rosną to prawda? Bo raczej by mi zależało, by większych nie mieć ;/

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×