Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee,

Wiesz spróbuj polubić swój dom pomyśl o nim ciepło a nie lub tylko pustki w nim.Zgadzam sie z toba dom powinien byc ciepłym miejscem , kojarzącym sie z bezpieczeństwem i z ludźmi, których sie kocha i lubi. Pomyśl o nim jako o czyms co daje Ci schronienie, moze poczujesz sie w nim chociaz odrobine lepiej i bedzesz troszkę bardziej we wnętrzu szczęśliwszy wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy,

Pomyśl ,że powoli sie urządzisz , wszystko nabierze twojego charakteru, pojawią sie wspomnienia z nowym miejścem i juz nie bedzie ono takie obce.

 

-- 03 paź 2011, 07:56 --

 

Dolałam sobie wody do końcówki kawy i piję tzw. dolewke, podobno niezdrowo, ale raz się żyje, szkoda ,że nic słodkiego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, lepiej. jeszcze trochę kaszlę ale biorę leki i jutro idę do pracy.

 

posiedziałam sobie dziś na balkonie w słoneczku :105::105::105::105::105::105: zaraz idę na inhalację i obczaić okolicę (od przeprowadzki wsiadłam tylko w auto i do przyszłych teściów ;) )

 

Sabaidee, mam podać adres? z M. uwielbiamy krówki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania

 

Chciałam niniejszym podziękować moim cudownym przyjaciołom, którzy błyskawicznie zareagowali, gdy znalazłam się w kłopocie:

 

Amonkowi

Kasi Ślicznotce

a przede wszystkim Wioli.

Wiolu jesteś wielka.

 

Naprawdę gdyby nie Wy, musiałabym spędzić noc w szpitalu w Byczynie, a do domu wróciłabym dopiero dziś.

 

Dziękuję:**********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, nie wiem, bo poczułam chłód w kaltce piersiowej..ostatnio ciągle się boję zawału..wiem że to teoretycznie niemożliwe tym wieku, serce mam badane wiele razy, zdrowe...ale lęk to lęk..a wzięłam proszek jakiś czas temu żebyśmy mogli na działkę pojechać, teraz to już na pewno nie pojedziemy jak dostałam ataku w domu :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×