Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica

 

niebieski kwiat i kolce

 

Wow,hehe jakim cudem mam ten opis pod nickiem?:P

O ile pamiętam,to ten opis hmm wygrała kiedyś Gusia w ramach quizu zorganizowanego przez Shada chyba...

Ale opis czy też wpis pod nickiem mi nie przeszkadza,a nawet bardzo mi się podoba.Po prostu czysta ciekawość skąd to się wzieło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica

 

niebieski kwiat i kolce

 

Wow,hehe jakim cudem mam ten opis pod nickiem?:P

O ile pamiętam,to ten opis hmm wygrała kiedyś Gusia w ramach quizu zorganizowanego przez Shada chyba...

Ale opis czy też wpis pod nickiem mi nie przeszkadza,a nawet bardzo mi się podoba.Po prostu czysta ciekawość skąd to się wzieło ;)

 

Magia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić tak, żeby forum posiadało swoją faviconkę (jak zapisuję stronę do zakładek w przeglądarce na pasku zakładek, to niektóre strony mają swoją ikonę, a forum nie ma i nie mogę później znaleźć co jest co.... wiem, że wymyślam, ale można, można panie adminie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić tak, żeby forum posiadało swoją faviconkę (jak zapisuję stronę do zakładek w przeglądarce na pasku zakładek, to niektóre strony mają swoją ikonę, a forum nie ma i nie mogę później znaleźć co jest co.... wiem, że wymyślam, ale można, można panie adminie?)

Zrobione (jeżeli nie widać efektu można ponownie dodać zakładkę wówczas powinno zaskoczyć).

 

kochany wszechmocny adminie prosze o skasowanie moich zdjec,z gory przepraszam za klopot;Di dziekuje..

Zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest techniczna możliwość, aby ograniczyć wrzucanie zdjęć swojej facjaty do wątku "ludzie z forum" dla użytkowników z powiedzmy powyżej 500 postów? Jeśli tak, to proszę o rozważenie wprowadzenia takiego ograniczenia. W mojej opinii jeśli ktoś zaczyna "karierę" na forum od wrzucenia swojego zdjęcia to robi się to druga fotka.pl, a przecież nie chcemy, aby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to chyba trzeba użytkownikom <500 postów wyłączyć możliwość dodawania załączników na forum i używania BBCode (w tym tagu Img). Pogadam z shadem co się da zrobić w tej kwestii. Choć uważam, że <500 to przesada. Myślę, że <300 by wystarczyło w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, to chyba nie tędy droga....jezeli ktos ma potrzebe zacząc od zdjęcia...no cóz...moze tak ma....jeden wstawi 50 zdjęc ... inny wcale...po co takie sztuczne ograniczenia, kazdy jest inny...300 postow? latwo natluc na 'ostatniej literze' albo 'skojarzeniach' a moze 300 postow powyzej 50 znaków zawartosci ? Dokąd to doprowadzi...?

 

 

Ja raczej chciala, spytac Admina skad takie multum reklam i coraz gorzej dzialajacy serwer....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest techniczna możliwość, aby ograniczyć wrzucanie zdjęć swojej facjaty do wątku "ludzie z forum" dla użytkowników z powiedzmy powyżej 500 postów? Jeśli tak, to proszę o rozważenie wprowadzenia takiego ograniczenia. W mojej opinii jeśli ktoś zaczyna "karierę" na forum od wrzucenia swojego zdjęcia to robi się to druga fotka.pl, a przecież nie chcemy, aby tak było.

Ogólnie odpowiadając na pytanie technicznie - można.

Ale z punktu widzenia życia forum - :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zgłosić jeden upierdliwy bug. Jeżeli w opcjach włączy sie wyświetlanie postów z ostatniego miesiaca, to na liście wątków odnośniki do stron wątku nie zmieniają się . W rezultacie na liście wątków wątek ma odnośniki np do stron 1 100 101 102, ale trzy ostatnie kierują do strony 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×