Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj było tragicznie, boję się ciemności i psów a wczoraj było mi wszystko obojętne, sama nocą chodziłam po torach, wracałan do domu przez pole, wczoraj niczego się nie bałam. A dzisiaj ciąg dalszy doliny. Spotkałam się wczoraj z była przyjaciółka bo musiałam jej coś dać i mówię że już idę a ona że co jest, mi możesz zawsze wszystko powiedzieć, nie rób sobie nic... Tak tak... Byłej przyjaciółce mam się zwierzac. A było już tak dobrze, a znów spadłam na samo dno.

Fajnie że odzyskujesz siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo obie byłyśmy takie same, obie się ciełysmy, obie chciałysmy się zabić. I zaplanowałysmy to tak że jedna stanie na jednych torach druga na drugich i czekałysmy po których torach pojedzie pociąg, jechał po moich a ona na siłę mnie zepchnęła, obie wylądowałysmy w szpitalu no i jej mama stwierdziła że to wszystko moja wina. Miała zakaz spotykania się ze mną, ja byłam na takich lekach że ciągle spalam nie kontaktowałam nic do mnie nie docierało no i wtedy napisała że to koniec naszej przyjaźni. Ułożyła sobie jakoś życie, ma chłopaka, pracę planuje życie a ja w tym gownie dalej tkwie. Ale cieszę się że jest szczęśliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili tracę już nawet kontakt z Anita. Wcale się do siebie nie odzywamy. Jeżeli stracimy całkowity kontakt zostanie mi tylko forum. Zanim jej powiedziałam coś o sobie (byłej przyjaciółce) minęło ładnych parę lat. Nie ufam ludziom i nigdy im nie zaufam.

 

-- 02 paź 2011, 10:45 --

 

Jestem pesymistka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ja sobie jutro w pracy poradzę. Nic mi się nie chce a musimy uszykowac towar do wysyłki żeby pierwsze zamówienie poszło. Cały tydzień harowalam jak wół. Mam już dosyć. Mogłam się nie godzić na zmianę stanowiska. Za dużo odemnie wymagają. Idę spać. Zaś się odezwę. Papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduje się po jakrze, krótkim wypoczynku na służbie forum z kawą w ręku, laptopem przed sobą, siedząc na łożku w moich białych spodniach od piżamy w rózowe rózyczki, z różwa kokardką i topem z psem Noopi z Fistaszków.

 

-- 03 paź 2011, 06:31 --

 

Sabaidee,

Jeszcze będziesz to czuł, nie ty jeden to przechodzisz po długiej podróży, koło za kokłe koło za kolem i tak w kółko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×