Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sposoby leczenia bólu głowy


gabigabrysia

Rekomendowane odpowiedzi

Sposoby leczenia bólu głowy

Od prawie roku walczę z bólem głowy powodowanym przez migreny. Czasem są one bardzo mocne, czasem słabe, ale zawsze uciążliwe!!! :((( Czy ktoś z Forumowiczów zna jakieś skuteczne metody leczenia bólu głowy? Słyszałam, że oprócz leków pomaga wysiłek fizyczny np. uprawianie sportu, czy to prawda?? Jeśli tak to co najlepiej ćwiczyć? Jak są inne metody leczenia bólu głowy; bólu napięciowego? Proszę o kilka rad bo naprawdę jestem już tym zmęczona nie wiem co robić, martwię się, że cały czas będę musiała brać leki a mam dopiero 25 lat...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GabiGabrysia - tak, jeśli chodzi o sport i wysiłek fizyczny, to na pewno ma wpływ na leczenie bólu głowy, podobnie jak sen, dieta czy leki jakie przyjmujesz. Najwazniejsze to nie przemęczać się, możesz spróbować zapisac się na joge, ponieważ ona korzystnie wpływa na człowieka Tutaj o tym poczytaj: http://abcmigrena.pl/leczenie-napieciowego-bolu-glowy Myślę, że warto jakbyś spróbowała, bo faktycznie - jestes młoda i życie na lekach przeciwbólowych nie jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×