Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Miło jest czytać Wasze posty, oj, miło... Myślałam że chociaż osoby z podobnymi problemami będą rozumiały tę niesprawiedliwość... A tu zaskoczenie.

 

Biorę za niedługo ŚLUB choć jestem CHORA PSYCHICZNIE. Będę miała DZIECI, o ile Bóg pozwoli. Sąd wyraził zgodę.

 

Aha, i umiem się zabezpieczać.

 

Może ostry ten post, za co przepraszam, ale bardzo dotknął mnie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chora psychicznie matka może być lepsza dla dziecka od zdrowej. Nawet zdrowa matka nigdy nie wie, czy kiedyś nie zachoruje. W takim razie żadna kobieta nie powinna zachodzić w ciążę.

 

Rozumiem, że jesteś mądrzejsza od biegłych psychologa i psychiatry, którzy mnie badali? To może zostań biegłym? Albo sędzią?

 

Takie mam przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleopatra, pewnie, że nikt nie wie czy nie zachoruje - ale jak już wiem że jestem chora - nie wezmę na siebie odpowiedzialności (analogicznie, jak masz padaczkę - nie wsiadasz sama do auta i nie kierujesz nim - tak? Niby każdy w każdej chwili może dostać napadu padaczkowego - ale tu ryzyko jest wyższe): że moje dziecko będzie wychowywane przez osobę chorą psychicznie - stan remisji nie trwa wiecznie, leki mogą przestać działać itd, jeśli jest cień szansy że ryzyko odziedziczenia tej choroby jest realne - nie skażę na to dziecka. Bałabym się sama zostać z dzieckiem w domu, bo skąd mogę wiedzieć że nie zrobię nagle czegoś głupiego? To tylko moje podejście, każdy żyje tak jak uważa za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, ci ludzie mieszkający w rozwalającej się chałupie z 8 dzieci to zazwyczaj wcale nie chorzy psychicznie ludzie.

Jak dwójka chorych będzie chciała mieć dzieci to i tak jest będzie mieć, chociaż fakt, to nie jest mądre - warunki życiowe są nie sprzyjające plus najprawdopodobniej zła sytuacja materialna, no ale małżeństwo nie jest konieczne aby posiadać dzieci, więc - zapis dla mnie bezsensowny

 

Btw jest mnóstwo innych ludzi którzy nigdy nie powinni mieć dzieci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, piszę pracę magisterską na temat kobiet, ofiar gwałtów i szukam osób, które chciałyby wziąć udział w takim badaniu. Jest to anonimowa ankieta, nie podajecie żadnych danych osobowych, odpowiadacie na 20 pytań. Jeśli któraś z was zechciałby wziąć udział w tym badaniu i pomóc mi, podaję mojego maila. Proszę o kontakt ze mną, ankietę prześlę mailem bezpośrednio na waszą skrzynkę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Podaję mój adres email: akawicka@poczta.onet.pl.

W poprzedniej wiadomości zapomniałam go podać;)))

Pozdrawiam ciepło

Agnieszka Kawicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Chcialabym zrobic dokument o dziewczynach chorych na anoreksje,na dyplom.

Zadnych twarzy,zadnych nawisk.Chodzi o dokument i opowiesc o waszych przezyciach.

Czy ktos moglby podzielic sie ze mna swoja rellacja?Za kazda pomoc bede naprawde wdzieczna.

anusia@superbike.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundacja "By dalej iść" postawiła sobie za jeden z głównych celów, świadczenie nieodpłatnej pomocy Rodzinom po Stracie Dziecka. Zarówno w czasie indywidualnych konsultacji jak i podczas grup wsparcia. Nie chcemy, żeby rodzice ponosili jakiekolwiek koszty, co nie znaczy, że ta pomoc nie kosztuje. To jest praca wielu ludzi, koszty wynajmu sal i całej logistyki. M. in. dlatego, korzystając z pomocy partnerów i fundatora, chcemy zacząć pozyskiwać środki z Unii Europejskiej i samorządów.

 

W tym celu potrzebne nam są dane z ankiet, które znajdują się poniżej. Gwarantujemy, że wyniki będą używane tylko w formie statystycznej lub do formowania grup, które mogą być obejmowane pomocą w ramach projektów. Państwa email, będzie służył nam do informowania o działaniach Fundacji w Polsce na Państwa terenie.

 

Dziękujemy za poświęcenie nam kilku minut. Mamy nadzieję, że już wkrótce, otworzymy nowe grupy wsparcia w Państwa województwie.

 

http://www.bydalejisc.org.pl/ankieta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.

Mam ogromna prośbę. Piszę pracę mgr na temat jakości życia Kobiet z rodzin rozwiedzionych i poszukuję osób, które zechciałby mi pomóc poprzez wypelnienie ankiety.

wiem, że nie każda z pań bedzie chciała mi pomóc, doskonale to rozumiem, gdyż mam podobny problem, bowiem jestem DDA, do tego związałam się z z alkoholikiem. A moje dzieci możliwe, że nie dość, że będą DDA to jeszcze DDRR, gdyż myślę o rozwodzie. Nie mam już siły walczyć z męzem, a właściwie z jego chorobą. próbowałam wielu rzeczy, wielu spoosóbów i nic to nie daje. nie chce się leczyć, a ja myślę wciąż o dzieciach. Kocham meża, ale nie chceę by moje dzieci widziały go w takim stanie, zachlanego i śmierdzącego. Nie wiem już sama co będzie dla nich lepsze. Czy życie bez ojca, czy życie z ojcem alkoholkiem. wciąż szukam jakiegoś sposobu, szukam informacji. Przesiąkłam całkowiecie problemami DDA i DDRR dlatyego też pisze pracę na taki temat. Pracę licencjacką pisałam o relacjach DDA z własnymi dziećmi. zatem nie jest to bez powodu.

Wiem , że osobom z takim bagażem życiowym nie jest łatwo mówić o sobie, sama mam z tym problem, ale proszę was jeszcze raz o pomoc. Jesli znajdzie się ktoś chętny do wypełnienia ankiety proszę o kontakt na mojego maila : kaka515.515@o2.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Nie jestem DDRR, ale jestem DDA. Piszę do waqs z ogronmną prośbą.

Piszę pracę mgr na temat jakości życia dorosłych kobiet pochodzących z rodzin rozwiedzionych. poszukuję pań, które zechciałyby mi pomóc poprzez uzupełnienie ankiety i których rodzice rozwiedli się, gdy dziecko miało od 6 do 15 lat i powyżej 15 lat.

Dodam, że temat pracy jaki wybrałam nie jest przypadkowy. Zdecydowałam się na niego, gdyż mnie to interesuje, bowiem jestem DDA i związałam się z alkoholkiem. Teraz biję się z myślami i nie wiem co mam robić, bo nie chcę, by moje dzieci żyły z alkoholikiem i były tak jak ja DDA, a jednoczesnie nie chcę też by przeżywały podobne problemy jak wy kochani, wychowując się bez ojca.

Potrafię zrozumieć co czujecie, w pewnym sensie DDA przeżywają podobne problemy. wiem , że nie łatwo jest mówić o sobie, zdaję sobie sprawę, że nie każdy będzie chciał mi pomóc i wypełnić ankietę. Jednakże zapewniam, że wszelkie informacje jakie będą w niej zawarte wykorzystane zostaną tylko i wyłącznie do celów badawczych.

Osoby, które są zainteresowane i chcą mi pomóc proszę o kontakt na maila : kaka515.515@o2.pl

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Kończę studia na Uniwersytecie Wrocławskim, piszę pracę magisterską na temat

Tożsamość społeczna osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami nerwicowymi.

 

Bardzo prosiłabym Was o pomoc. Chciałabym przeprowadzić wywiad e-mailowy z osobami ze zdiagnozowanym zaburzeniem nerwicowym.

Wywiady są CAŁKOWICIE anonimowe, potrzebna mi będzie jedynie tzw. metryczka (wiek, płeć, wykształcenie, zawód, miejsce zamieszkania: wieś/miasto małe/duże).

 

Wywiady nie zostaną także w całości opublikowane, stanowić będą materiał badawczy prezentowany w formie zbiorczych opracowań, w taki sposób, że identyfikacja konkretnych rozmówców nie będzie możliwa (nie będę podawać także nicka forumowego).

 

Nie istnieją wypowiedzi „dobre” lub „złe”, chodzi mi o poznanie indywidualnej opinii respondenta, o opis jego własnych, indywidualnych doświadczeń i poglądów na świat.

 

Zależy mi też na uzyskaniu możliwie szerokich, bogatych w szczegóły opowieści dotyczących tych aspektów życia. Zadawane przeze mnie pytania to tak naprawdę prośba o OPOWIEŚĆ Rozmówcy, im dłuższa i bogatsza w szczegóły, tym lepiej. Wasze odpowiedzi są naprawdę dla mnie cenne!

 

Proszę o kontakt na priva lub maila: magdapio@o2.pl, ewentualnie pytania zapostuję tutaj, ale nie wyglądają tak ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam do Was ogromną prośbę... Ale zacznę może od początku :P Jestem studentką V roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i właśnie jestem w trakcie pisanie pracy magisterskiej dotyczącej zaburzeń odżywiania, w związku z tym chciałabym Was bardzo prosić o wypełnienie ankiety do mojej pracy, poniżej zamieszczam link:

 

http://ankieta-zaburzenia-odzywniania.cba.pl/

 

 

zajmie Wam to dosłownie chwilę, a niezmiernie mi pomożecie :) za co będę strasznie Wam wdzięczna :) Ankieta jest w pełni anonimowa, więc bez obaw.

Liczę na Waszą pomoc :)

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji :)

Natalia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Jestem studentką V roku Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Obecnie do swoich badań poszukuję osób, których rodzice podejmowali próby samobójcze. Udział w badaniu będzie polegał na udzieleniu anonimowego wywiadu na temat doświadczeń związanych z podjęciem próby samobójczej przez ojca lub matkę.

Osoby zainteresowanie proszę o kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu: 603875653 lub e-mailowy, przez adres: mdziubyna@wp.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Jestem studentką trzeciego roku psychologii UKSW, a równocześnie członkiem koła naukowego. Wraz z koleżankami zaczynamy naszą przygodę z psychologią. Naszym teraźniejszym zadaniem, a równocześnie najpoważniejszym do tej pory, są badania na temat związków osobowości z tożsamością. Badania prowadzimy internetowo. Stąd wielka prośba do Was, drodzy forumowicze. Może ktoś z Was znalazłby trochę czasu i ochoty, aby wypełnić naszą ankietę a tym samym wspomóc naszą batalię naukową?

 

link do ankiety to: http://ebadania.pl/38cbe769761484d7

 

Gdybyś znalazła/znalazł czas, bardzo prosiłabym o pomoc

Gdyby ktokolwiek z Was miał jakieś pytania, czekam!

Pozdrawiam, Ewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!

 

Witam.Piszę pracę magisterską dotyczącą wkraczania młodych DDA w dorosłość.W niniejszym kwestionariuszu ankiety badania zmierzają do poznania funkcjonowania młodych DDA w rodzinie z problemem alkoholowym oraz do poznania obecnej sytuacji życiowej. Ankieta przeznaczona jest dla DDA, którzy mają jednego bądź dwoje uzależnionych rodziców od alkoholu i znajdują się w przedziale wiekowym 18-30 (osoby, które nie identyfikują się z młodzieżą szkolną, ale jeszcze nie osadziły się w dorosłym życiu, [założenie własnej rodziny, podjęcie stałej pracy]).Udzielone informacje służyć będą wyłącznie celom naukowym mojej pracy. Ankieta jest anonimowa, dlatego proszę o wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo dziękuje za pomoc.

 

 

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-14424/sec-HrsQzqNi.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie?Dzień dobry,

 

Jestem studentka psychologii na UAMu, przygotowuję się do badań do pracy magisterskiej. Stąd też mój wpis i pytanie: Czy wśród osób u których występuje nn znalazłyby się osoby, które zgodziłyby się wziąć udział w badaniu?

Jestem na etapie planowania badań, polegałoby to na wypełnieniu kwestionariuszy. Postaram się zrobić to tak, aby badanie było anonimowe.

Zanim jednak wszystko przygotuję muszę się zorientować czy badanie jest realne, czyli czy znajdą sie osoby, które zgodzą się wziąć udział w badaniu. Potrzebuję 30 uczestników.

 

Chętnie odpowiem na wasze pytania

Maddleine

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym się serdecznie przywitać ponieważ jestem nowy i z góry przeprosić jeśli piszę w złym dziale. Jestem studentem pierwszego roku psychologii i chciałbym Was prosić w miarę możliwości o wszelkie materiały na temat "Neuropsychologicznych aspektów przywiązania". Będę pisał na ten temat pracę zaliczeniową, więc byłbym wdzięczny za każdy odzew. W internecie niestety niczego na ten temat nie znalazłem, a może po prostu nie potrafię dobrze szukać. Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta dotycząca korzystania z internetu - prośba o pomoc

Witajcie :)

Jestem studentką studiów doktoranckich i przeprowadzam właśnie pilotaż do moich badań do doktoratu. W związku z tym, mam do Was wielką prośbę o pomoc. Oczywiście chodzi o wypełnienie ankiety - czyli coś, w czym wszyscy jesteśmy dobrzy ;)

Ankieta (choć lepszą nazwą byłby inwentarz) dotyczy korzystania z internetu - i znów jest to rzecz, o której każdy tu obecny może coś powiedzieć :) Dlatego mam szczerą nadzieję, że ktoś się skusi i pomoże. Od razu uprzedzam, że ankieta ta jest swego rodzaju wyzwaniem - jest bowiem dość długa i pyta o wiele rzeczy, a jej wypełnienie zajmuje ok. 15 minut - ale może znajdzie się ktoś, kto ma chwilkę i podejmie to wyzwanie :)

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i obejmę wszystkich respondentów serdecznymi myślami i czułą pamięcią ;)

 

A oto link do ankiety:

http://moje-ankiety.pl/respond-14436.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta do szkoły

 

hej :)

Mam taką prośbę czy znajdą się osoby chętne do wypełnienia ankiety którą mam do szkoły ?:)

 

http://www.fileserve.com/file/PrcKeGY/Ankieta_na_temat_podejścia_do_Stomatologa.doc

Na pytania : 1,3,6 - proszę odpowiedzieć w przedziale

a przy pytaniach gdzie jest do wyboru tak lub nie proszę zostawić tylko tą która ma zostać np przy 15 pytaniu jeśli odp tak to nie proszę usunąć

Ankiety zwrotne proszę przysyłać na : pointer.damian323@gmail.com

z góry dziękuje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×