Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ona_22, mówisz "mądrości", które słyszałem setki razy i pewnie tyle razy sam innym to pisałem... wiem o tym... mimo wszystko nie mogę, nie potrafię... boję się

 

Ślicznotka, mój psychiatra w moim zachowaniu doszukuje się schizofrenii prostej, ale będę się konsultował z innymi lekarzami... na razie twierdzę, że mam depresję i nerwicę lękową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlen, ja żeby sobie załatwić ubezpieczenie to już odwlekam to ponad pół roku, ale mnie chuj strzela jak pomyślę o tym urzędasach wszystkich, czekania tam w kolejkach, ogólnie dostosowania się do tego idiotycznego systemu, który olewam z założenia :P

 

tymczasem mnie gastro złapało, więc idę zjeść wszystko co znajdę w kuchni i potem się rozłożyć na kanapie i jakiś film obejrzeć ;)

Bajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlen, " mówisz "mądrości", które słyszałem setki razy i pewnie tyle razy sam innym to pisałem... wiem o tym... mimo wszystko nie mogę, nie potrafię... boję się"

 

Nie chciałam żeby to zabrzmiało jako " mądrości"... sama mam problem z lekiem uogólnionym i własnie wspólnie z moją terapeutką pracuję nad tym,ale jest ciężko ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×