Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22,

głupie okienka sa najgorsze, gdyby zgrupowali wam te zajęcia to by sie pewnie w dwa dni w tygodniu mogło wyrobić a tak tu 4 godziny w nastepny dzień 4 i taki bezsens, troche, moze powoli rozmawaj jakos nawiąz te kontakty ,zapytaj sie co sądzą o wykładowcy jak to na poczatku sie rozmawia o takich głupotach, podczas przerwy mozna gdzies razem isc na obiad do baru, jakos bedzie

 

u mnie tak sobie najpierw ten Arketis wyrwał mnie z takiego okropnego doła a teraz jest jakby znowu trochę gorzej, trudno to okreslić jak się czuję :roll: ,ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

ja też za kim tesknię i trw to juz o wiele za długo niz powinno, wykańcza mnie to psychicznie zawsze jak mysle ze juz to mam za sobą nagle wraca i dobija, szlag mnie juz trafia z tego powodu to taka huśtawka emocjonalna i nie chce mi to przejśc , mi sie taka tęsknota przydarzyła raz w zyciu , nieistety tez jest facet zaburzony , jak trafiałam na normalnych to zawsze coś z mojej strony było nie tak , jak mnie w końcu porządnie wzięło to trafiłam na jednostke bardziej pokrecona ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

no właśnie ciulwa cholewińska, skąd ja to wiem :twisted: z życia

 

-- 26 wrz 2011, 21:58 --

 

samara22, ja się tez czasem czuje dziwnie, potrafię nagle w grupie osobb zaczac myślec c00o ja tu robię o czym ja rozmawiam, przecież mnie to nie interesuje, czy cos w tym guście i czuje sie z boku od nastlatki tak mam i wtedy sie wyłańczam wycofuje nw siebe,we własne mysli a ktoś coos do mnie mowi to mysle sobie mnie to wcale nie bawi i czuje siie z boku grupy , ale sama sie tam wyrzucam i nagle mowię wystarczy sie tylko wczucc , ne myśłec ze n ie interesuje mnie to ze tylko w to wejść i zaczynam skupiac sie na tych rozmowach ii najpierw jest trudno, ale o ilus tam minutach przestaje być obok i myslec o tym ze jestem obk tylko biorę w tym udział i zaczynam czuć z tego przyjemnosć , co nie znaczy ze nagle ten stan nie powróci, powraca ,ale nauczyłam sie go zwalczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×